SanDisk 200 GB microSD Kartı Tanıttı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

SanDisk bizi şaşırtmaya devam ediyor!

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte, daha kaliteli fotoğraflar, daha kalietli videolara, kaliteli sesler derken, dahili gerek akıllı mobil cihazların, gerek fotğraf makinelerinin ve ya tabletlerin dahili depolama alanlarının kullanıcılara yetmemesi ortak bir sorun. Özellikle harici hafıza desteği olmayan cihazlar bu yüzden pek tercih edilmiyorsa da, harici hafızayı destekleyen cihazlar bile çoğu zaman kullanıcılar için yeterli olmuyor. Hiç beklmediğimiz bir anda cihazımızın neredeyse dolu olduğu mesajı, şarj bitme korkusundan sonraki en büyük korku halini almış durumda.

facebook müşteri hizmetleri

SanDisk 200 GB microSD Kart

Şimdiye kadar microSD kartlartın en yüksek deoplama alanı olarak yine SanDisk bize geçen sene 128 GB olarak sunmuştu. Şimdi ise MWC (Mobile World Congress – Dünya Cep Telefonu Kongresi) 2015 etkinliğinde bizleri 200 GB depolama alanı olan SanDisk Ultra microSDXC UHS-I isimli microSD kartı ile tanıştırdı.

Deoplama alanının büyüklüğü kadar hızı ile de oldukça dikkat geçen microSD kart, saniyede 90 MB veri transferi yapabiliyor. Yani hesaba dökmek isterseniz 60 saniye içinde 1000 ve ya daha fazla resim transfer yapabilecek hızda.

Kullanıcılar SanDisk 200 GB microSD karta kavuşmak için sabırsızlanırken, henüz firma tarafından resmi olarak ne zaman piyasaya çıkacağı açıklanmamış olsa da, fiyatının 400 dolar olacağı zannediliyor.

Tabii, böyle yüksek boyutlu bir microSD için, üretici firmaların da bu kadar hafızayı destekleyecek şekilde cihazlarını ayarlamaları gerekiyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir