SanDisk Dünyanın En Küçük 128GB’lık Belleğini Duyurdu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Gün geçmiyor ki bir teknolojik ürün ufalmasın. Sanki bir şey küçüldükçe daha iyi oluyormuş gibi herkes bir ürünü küçültmeye çalışıyor. Bu kez ürün küçültme haberi veri depolama devi SanDisk’ten geldi.

SanDisk bozuk para boyutundaki flash bellek serisini duyurdu. USB 3.0 bağlantı ile 130 Mbps okuma hızı ile veri aktarımı yapabilen yeni SanDisk Ultra Fit USB flash sürücüler, 16GB, 32GB, 64GB ve 128GB depolama alanları sunuyor.

facebook müşteri hizmetleri

Ayrıca SanDisk USB flash sürücülerin yanı sıra USB Type-C desteğine sahip yeni taşınabilir SSD modellerini tanıttı. 500GB ile 2TB depolama alanları sunan yeni USB Type-C portuna sahip taşınabilir SSD modelleri Type-C sayesinde çok hızlı veri aktarımı yapabiliyorlar.

Özellikle 4K çözünürlükteki videoların hızlıca taşınabilmesi için geliştirilen yeni nesil taşınabilir SSD modellerinden 500 GB depolamalı model 240 Dolar, 2 TB depolamalı model ise 1000 Dolar karşılığında satın alınabilecek.

Her ne kadar bozuk para boyutlarında bir flash bellek fikri kulağa hoş gelse de bu çok riskli bir hareket. Daha normal flash bellekleri dahi kaybedebilen biz insanlar parmak ucu kadar flash belleğe nasıl sahip çıkacak orası muamma. Hem de 128GB’lık model olursa baya başınız ağrır kaybederseniz. Siz yine de almadan önce iki kez düşünün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir