Sandisk’den Dünyanın En Hızlı Veri Aktarımı 275 MB !

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dijital ortamda, veri ve dosya aktarımların yavaş olması hem işlerin aksamasına hemde kullanıcıları sinirlenmesine neden oluyor. Bu konu ile alakalı donanım üreticileri yüksek hızlı teknolojilere sahip veri aktarım cihazları üretmeye çalışıyorlar. Bu üreticilerden biri olan Sandisk, ürettiği Extreme Pro microSDXC UHS II ürünü ile dünyanın en hızlı microSD kartının duyurusunu gerçekleştirmiş oldu.

facebook müşteri hizmetleri

Akıllı telefon ve Dronelar ile uyumlu olan bu microSD kart Full HD ve 4K video kayıtlarını desteklediği gibi USB 3.0 girişe sahip kart okuyucularınnıda destekliyor. Nisan-Haziran ayları arasında ilk olarak ABD’de satışa çıkarılacak olan microSD kartlardan 64 GB versiyonu 180 dolar, 128 GB versiyonu ise 300 dolar etiket fiyatına sahip olacak.
12535

SanDisk Memory Zone Android uygulamasıyla uyumlu olması sayesinde flaş bellekteki dosyalara erişimi ve bu dosyaların yönetimi konusunda kullanıcılarına avantaj sağlayan bellekler 16 /32 / 64 ve 128 GB depolama alternatiflerine sahip olacak. Sırasıyla 20, 30, 50 ve 80 dolar etiket fiyatlarına sahip olan bu çözümlerin piyasaya çıkış tarihi ise henüz netlik kazanmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir