Saniter ile Sağlıklı Kalın

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Saniter Gıda Çevre Bilimi ve Gözetim Hizmetleri 2004 yılında Mikrobiyolojik, Kimyasal/Fiziksel ve Genetik Analizleri, Hijyen-Sanitasyon Gözetimleri ve Sektörel ve Laboratuvar Eğitimleri vermek üzere kurulmuş bir firmadır. Sağlık anlamına gelen Yunanca bir kelimeden türeterek firmalarına Saniter adını veren şirket, sektöründe uzun süredir hizmet vermekte olup, analiz, gözetim ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Saniter firmasının resmi web sayfasında şirket hakkında her türlü bilgiyi edinebileceğiniz gibi;

Analiz başlığı altında; Gıda analizi ve Su, Medikal, Kozmetik, Deterjan, Dezenfektan, Tarım, Hayvancılık, Toprak, Sulama, Gdo Analizi ve Endüstriyel Maddeler bulunmaktadır.

Gözetim başlığı altında; Gıda üretim ve tüketim alanları, Hijyen Sanitasyon Gözetimleri, Lejyonella Risk Kontrolü ve Havuzların Kontrolü bulunmaktadır.

facebook müşteri hizmetleri

Eğitim başlığı altında; hijyen ve sanitasyon eğitimi, iyi üretim ve hijyen uygulamaları eğitimi, Ahşap Paletlerin Riskleri ve İlgili Mevzuat Eğitimi, Legionella Risk ve Riski Önleme Yönetimi Eğitimi, Kimya Laboratuvarı Eğitimlerinde; Uygulamalı Gaz Kromotografisi Eğitimi ve Uygulamalı HPLC Eğitimi, Mikrobiyoloji Laboratuvarı Eğitimlerinde ise; Kozmetik Ürünlerde Uygulamalı Mikrobiyoloji Eğitimi ve Uygulamalı Kozmetik Mikrobiyolojisi Eğitimi vermektedir.

Aynı zamanda düzenlediği kampanyalarla da adını sıkça duyuran Saniter firması, 20. yılına özel GDO analizleri ile ilgili de kampanya yürütmektedir.

Gıda laboratuvarı ile verdiği her türlü hizmetle de gündemde kalan ve çalışmaları ile ses getirmeyi başaran firmanın web sitesinde dilediğiniz her türlü bilgi ve ayrıntıya ulaşmanız söz konusu. Bir çok firma kendisi ile sınırlı bilgi sunmayı tercih ederken Saniter Gıda Çevre Bilimi ve Gözetim Hizmetleri verdiği hizmetleri ayrıntılı bir şekilde sunarken, size sağlık konusunda da püf noktalarını blog başlığı altında vermektedir. Sağlık, hijyenik yemek tarifleri ve etkinliklerden haber veren sitenin sayfasında serbest kürsü başlığı altında da dilediğiniz yorumu yapabilmeniz ya da yorumları okumanız da mümkün kılınmış.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir