Şarj Cihazı Boyutunda Mi Box Mini

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Xiaomi tarafından yapılan duyuruda, firmanın yeni Android stream cihazı Mi Box Mini tanıtıldı.

Android cihazınızdan görüntüyü başka bir platforma yayınlamanızı sağlayacak olan Mi Box Mini, küçük boyutunun içerisinde tam 282 adet parçadan oluşturan bir yapı bulunduruyor. İçerisinde bulunan anakartın boyutu ortalama bir kredi kartının üçte biri kadar.

mi box mini

Donanım olarak baktığımızda, Mi Box Mini içerisinde dört çekirdekli 1.3 GHz Cortex A7 işlemci, 1 GB RAM, 4 GB dahili hafıza, çift band Wi-Fi  bağlantısı ve 1080p 3D görüntü destekli HDMI desteği bulunuyor. Bluetooth 4.0 ve DTS 2.0 ile gelen cihazda ayrıca Dolby Digital Plus desteği bulunuyor.

mi-box-mini-3

facebook müşteri hizmetleri

Android 4.4.2 KitKat işletim sistemi kullanan cihaz, akıllı cihazınızın içeriğini doğrudan yayınlamanıza imkan sunuyor. Üzerinde bulunan fiş bağlantısı sayesinde, doğrudan bir elektrik prizine takılıp kullanılabiliyor.

mi-box-mini-4

Ufak yapısı sebebiyle, Mi Box Mini üzerinde herhangi bir USB veya microSD girişi bulunmuyor. Fakat Bluetooth kumandası ile yönetmek mümkün.

mi-box-mini-2-1

Mi Box Mini küçük boyutu ve büyük işlevlerinin yanında, fiyatı ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Birkaç farklı renk seçeneği ile gelecek olan cihazın satış fiyatı 30 Dolar olarak belirlenmiş. Küçük ama etkili yayın cihazı Mi Box 20 Ocak tarihinde Çin’de çıkış yapacak. Diğer ülkelere ise gelip gelmeyeceği belli değil.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir