SEOzeo Sizi SEOzone Meetups’a Davet Ediyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

SEO alanında ülkemizde önde gelen şirketlerden biri olan SEOzeo, her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği SEOzone Meetups’a bu ay da devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük SEO etkinliği olan SEOzone Conference’ın da organizatörü olan SEOzeo, SEOzone Meetups ile sektöre yeni adım atanları ve sektörde tecrübeli olanları bir araya getirerek katılımcıların bilgi birikimlerini genişletmeyi ve sektörde yeni katılımcıların yer almasını amaçlıyor.

Bu ay üçüncüsü düzenlenecek olan etkinlik 28 Temmuz’da Koç Üniversitesi İnkübasyon Merkezi’nde gerçekleştirilecek ve tamamen ücretsiz olacak ancak katılabilmek için kayıt yaptırmanız gerekli. Yani isteyen herkes kayıt yaptırarak bu etkinliğe hiçbir para ödemeden girebilir.

facebook müşteri hizmetleri

“Aylık SEO Kafe Toplantıları” adı altında saat 18:30’da başlayacak olan etkinlik programı saat 21:00’a kadar devam edecek ve bu süre içerisinde Alman SEO şirketi AKM3’ün SEO danışmanı Matthaus Michalik ve SEOzeo başkan yardımcısı Burak Pehlivan etkinlikte konuşmacı olarak yer alacak. Burak Pehlivan’ın konuşması Yaratıcı Link İnşaası ve Stratejiler başlığı altında olacakken, Matthaus Michalik’in konuşması ise Kaliteli Backlink Alabilmek İçin Yaratılmış İçerik Örnekleri ve Outreach Stratejileri başlığı altında yapılacak.

Yarınki etkinlikten önce SEOzeo bir de etkinlik için bir infografik hazırladı. Bu infografikte geçmiş etkinliklerde yer alan konuşmacılar ve katılımcılar gibi etkinlikle ilgili bilgileri görebilir, etkinliğin başarısına siz de tanık olabilirsiniz.

Eğer etkinlik ilginizi çektiyse üst paragraflarda da belirttiğimiz gibi yapmanız gereken tek şey kayıt olmak ve ertesi gün Koç İnkübasyon Merkezi’nin yolunu tutmak. Etkinliğe kaydolmak için ise buraya tıklamanız yeterli. SEOzeo’nun yayınladığı infografiğe de aşağıdan ulaşabilirsiniz

.Meetup-5

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir