Shadow Fight 2 Android Oyun İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google Play’de 1 yıla yakın süredir bulunan Shadow Fight 2 oyunuyla karşınızdayım. Eğer boş zamanlarınız da oyalanmak için yeni bir oyun arıyorsanız bu oyun tam size göre. Şimdi sizler için Shadow Fight 2 Android oyun incelemesi yapıyoruz.

Firma ve Shadow Fight 2 Oyunu Hakkında Ne Biliyoruz ?

Sunduğu basit ve eğlenceli oynanış sayesinde sizleri kendine bağlayan bir oyun olan Shadow Fight 2, bizi adeta büyülüyor. Sıradan bir dövüş oyununu gerek oynanışı ve gerekse grafikleri ile mükemmel hale getiren bu oyun bizlerde oynama isteği uyandırıyor. Serinin birinci oyunu bana göre beklenen ilgiyi göremedi. Yalnız firmanın çıkardığı ikinci oyun hakettiği ilgiyi gördü. Bu firmayı aslında sizlerde tanıyor olabilirsiniz. Bir zamanlar popüler olan “Vector” oyunuda aynı yapımcıya ait.

facebook müşteri hizmetleri

Shadow Fight 2 2

Oyun ve Oynanışı Nasıl ?

Oyun Türkçe dil desteğine sahip ve oyunda “Gölge” adındaki karakteri kontrol ediyorsunuz. Rakibinizi bir sürü kombo ile yere seriyorsunuz. Oyunu 4 farklı dövüş arenasında oynayabiliyoruz. Oyunun içinde “Çoklu Oyuncu” modu da bulunmakta. Bana göre bu oyunu en üste taşıyan özellik animasyonların ve oynanışın çok akıcı ve ayrıntılı olması.

Oyunu Kısaca Özetleyecek Olursak Neler Söyleyebiliriz ?

Oynanış ve animasyonlar birbirinden farklı saldırı teknikleri ile birleşince ortaya keyiflibirşeyler çıkmış. Eğer sizler de dövüş tarzı oyunlara ilgi duyuyorsanız kesinlikle oynayacağınız en iyi 10 dövüş oyunundan birisi “Shadow Fight 2” olmalı.

Ayrıca Bruce Lee: Enter The Game Mobil Oyun İncelemesi ve Sky Force Android Oyun İncelemesi de ilginizi oldukça çekebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir