Shenmue 3’ün Kutulu Sürümü Onaylandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kısa ömürlü Sega Dreamcast’in döneme damga vuran serisi Shenmue bildiğiniz gibi (tabii o kadar yaşlıysanız) ikinci bölümün sonundaki büyük boşluk ile tamamlanmıştı ve Shenmue hayranları 10 yıldan daha uzun süredir üçüncü oyunun yayınlanarak bu boşluğun giderilmesini bekliyordu. Geçtiğimiz E3’te PS4 ve PC’ye duyurulan Shenmue 3 de oyuncuların bu özlemini gidermeye yetti. Kickstarter sürecinde olan oyun hakkında yeni bilgiler ise gelmeye devam ediyor.

facebook müşteri hizmetleri

Kickstarter bağış programına baktığımızda 60 dolar verdiğinizde alacağınız hediyenin sayısının dörde çıktığını görüyoruz. Önceden oyunun PC ya da PS4 sürümünün dijital kopyasını edinebiliyorken yeni düzenleme ile artık PS4 ya da PC sürümünün kutulu sürümünü de edinebileceğiz.

Üç hafta önce Sony’nin E3 konferansında duyurulduktan sonra bağışa açılan Shenmue 3 2 milyon dolarlık bağış barajını ilk dokuz saatte doldurmayı başarmıştı. Şu an ise oyun için 4.3 milyon dolar toplanmış durumda.

Yine de Yu Suzuki projenin tam gücüne ulaşması ve geliştirici ekibin istediği gibi olması için bağış miktarının 10 milyon dolar olmasını öneriyor. Tabii bu tam güç dediğimiz olay geniş bir açık dünya, daha iyi modellemeler, daha kaliteli bir yapım vesaire olunca Suzuki’ye hak vermemek elde değil. 1999’da piyasaya sürülen Shenmue’nun yapım maliyeti tam 47 milyon dolar tutmuştu.

Shenmue 3’ün Kickstarter kampanyasının tamamlanması için hala 12 gün var. İsterseniz oyunun Kickstarter sayfasına girebilir ve siz de bu projeye katkıda bulunabilirsiniz. Oyunun yapımına Sony’nin de katkıda bulunduğunu hatırlatalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir