Sigils: Raios Savaşı iPad İçin Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iPad‘deki aksiyon RPG oyunlarına bugün bir yenisi daha eklendi; Sproing‘in geliştiriciliğini yaptığı ve Gameforge tarafından yayınlanan Sigils: Raios Savaşı bugün AppStore‘daki yerini aldı.

Rol yapma ögelerini MOBA oynanış sistemiyle başarılı bir şekilde harmanlayan Sigils, kısa ve sürükleyici savaşları ile dikkat çekiyor. Tek oyuncular ya da gruplar için PvE modunun yanında, gerçek zamanlı olarak yaşanan PvP çarpışmaları, yeni başlayanlar ve orta düzey oyuncular için uzun vadeli motivasyon yaratıyor. Sigils, oynanabilen çok sayıdaki Şampiyon’la ve konforlu eşleştirme sistemiyle bağlantılı olarak bir LAN partisi organize etmenin en kolay yolunu sunuyor.

Oyundaki çok sayıdaki karakterden her biri tıpkı diğer RPG ve MOBA oyunlarındaki gibi belli uzmanlıklarıyla ön plana çıkıyor. Tank ve medic gibi “class” sistemine oturtulmuş karakterler oyuna taktiksel olarak derinlik katıyor.

Oyunun karakter listesi ise insansı bir görünüme sahip olan hayvanlardan oluşuyor. Hayvanlar dövüşçülere görünüşlerinin yanında, karakteristik becerilerini ödünç veriyor ve bu şekilde söz konusu figürün rolünü bir bakışta anlatıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Yayında bu eşsiz karakterlerin 15 tanesi hazır bulunuyor. İleride yapılacak güncellemelerde, Raios dünyasına düzenli olarak yeni savaşçılar katılacak ve böylece oyuna daha fazla çeşitlilik getirecek.
Sigils’te oyuncu, savaşçılardan birine savaşta eşlik eden ve onu yönlendiren esrarengiz gezgin rolüne bürünüyor. Tüm mevcut kahramanları bir hesapta açma ve her meydan okumadan önce kendi seçenekleri arasında serbestçe tercih yapabilme olanağı, koleksiyon karakterini vurguluyor ve aksiyon RPG’nin tekrar oynanabilme değerini artırıyor. Gezginin PvE kampanyası sırasında oyuncular Raios dünyasının hikayesini ve böcek kraliçesi Xestia’nın ve ordusunun istilasını yaşıyor. Kullanıcılar tek başlarına ya da grup halinde sümüklü kurtlardan, havadan inan örümceklerden ve dev peygamber develerinden oluşan ordularla karşı karşıya geliyor.
Oynanabilen her Şampiyon savaşta kazanılan deneyim sayesinde en fazla 18. seviyeye kadar yükselebiliyor. Ayrıca gezgin başarıyla geçtiği her meydan okumayla birlikte deneyim kazanıyor ve bu yolla oyuna adını veren Sigils için yeni bölmeler açıyor. Kahramanlar, bu beceri mühürlerinin kullanımı sayesinde her zaman tek bir role bağlı kalmak zorunda olmuyor. Böylece devasa tanklar ayrıca vazgeçilmez destek birimleri haline gelebiliyor ya da en ön saflarda verdikleri hasarı önemli ölçüde artırabiliyor. Hikaye modunda elde edilen ek eşyalar yalnızca motivasyonu artırmakla kalmıyor, kendi savaşçılarının bir uzmanlık daha edinmesine izin veriyor ve deneyler yapmaya teşvik ediyor.

Bu güzel yapımı iPad’inize indirmek için buraya tıklamanız yeterli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir