Silent Hills Xbox One’a Özel Olarak Çıkabilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz günlerde Konami, Hideo Kojima ile ilgili her şeyin fişini çekerken arada Silent Hills de nasibini almıştı. Hideo Kojima ve Guillermo Del Toro‘nun ortak yönetmenliğinde yapılan ancak iptal edilen bu korku oyunu için hala ümit var gibi görünüyor, en azından gelen söylentiler bu yönde.

facebook müşteri hizmetleri

Gelen söylentilere göre Microsoft, iptal edilen Silent Hills‘i şu anki haliyle satın almak istiyor. Yine söylentilere göre Silent Hills’in %80’i bitmiş durumda ve Microsoft bu haliyle oyunu satın alıp bitirerek yayınlamak istiyor. Eğer Microsoft Silent Hills’i satın alabilirse oyun en azından Xbox One’a özel olarak çıkabilir gibi görünüyor.

Tabii ki Microsoft sadece Silent Hills ile ilgilenmiyor. Xbox markasının çıktığı tarihten beri Silent Hill serisini konsollarında yayınlamak isteyen Microsoft, serinin isim hakları için milyon dolarları da gözden çıkarmış durumda.

Eğer söylentiler doğru olursa bu demek oluyor ki Microsoft Silent Hills‘i satın alıp E3’te de bombayı patlatmayı planlıyor.

Microsoft’un Silent Hill adını satın alması seri için iyi olabilir aslında. Son çıkan Silent Hill oyunlarının hepsinin serinin adına yakışmayan vasat oyunlar olduğunu düşünürsek Microsoft seriye yeniden hayat verebilir gibi görünüyor. Zaten Konami’nin de bu saatten sonra yeniden bir Silent Hill oyunu çıkarmaya pek niyeti yok gibi…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir