Sinir Bozucu Oyunlar

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İnternette, sosyal medya’da dolaşmaya biraz ara verebilirsiniz. Eğer vakit öldürmek istiyorsanız ve ilginç oyunlar arıyorsanız sizler için 5 adet sinir bozucu oyunlar adlı konumuzu hazırladık. Eğer android kullanıcısı iseniz ve aa oyununu indirdiyseniz oldukça sinir bozucu bir oyun olduğunu fark etmişsinizdir.

Bizde ona benzer fakat pc’de oynayabileceğiniz 5 adet ilginç ve sinir bozucu oyunlar hazırladık. Ayrıca hazırladığımız sinir bozucu oyunlar kafanızın dağılmasını ve eğlenmenizede yardımcı olacaktır. Oyunları oynamak isteyen arkadaşlar için her oyunun açıklama kısmında oyun linklerini verecegiz.

Transcube

trans

Sinir bozucu oyunlar konumuza transcube oyunu ile başlayalım. Oyunu ilk açtığınızda sizi yükleme ekranı karşılıyor ve %100 olunca oyun alanı geliyor. Ardından Play tuşuna basarak oyuna başlıyorsunuz, yönlendirmede ise aşağı kısımdaki tuşları kullanıyorsunuz. Oyunun ilk bölümü tamamen kolay ve eğitim amaçlı bir bölüm. Zeka oyunu olan transcube’nin asıl amacını bende anlamış değilim fakat zaman geçirilebilecek bir oyun gibi duruyor. Oyunu oynamak için buraya tıklayın.

Moles & Furious

moles

Oyun giriş ekranında sizleri new game, controls ve diğer seçenekler karşılıyor. New game seçeneğine basarak oyun başlıyor oyunu mouse ile yönetiyorsunuz ve sol click‘e basılı tutarak karakteri havada uçuruyorsunuz. Tıpkı android platformunda olan ve bir zaman aşırı popüler oyun olan flappy bird gibi. Fakat bunda karakter kendiliğinden ilerleken karşısına çıkan robotlara otomatik ateş ediyor. Bu oyun siniz bozucu oyunlar sıralamamızda ilk başta diyebilirim. Fakat biz oyunları sırasız bir şekilde hazırladık. Düşünce olarak kolay gözüken bu sinir bozucu oyunu buraya tıklayarak oynayabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Angry Birds Go Create

Angry
Oyunu açınca sizleri yüklenen bir ekran karşılıyor bir süre sonra sag köşede yeşil tik işareti çıkıyor buna basarak menüye geliyorsunuz ardından sol üst köşeye basarak arabayı seçip oyuna başlıyorsunuz. Arabanızı bitiş çizginize getirdikten sonra oyun sizi ne yapacaksınız hakkında yönlendiriyor. Sinir bozucu oyunlar konumuza bu oyunuda eklememizin en büyük nedeni labirent gibi olan haritada bitiş çizgisine ulaşmak. Bölüm geçtikçe oyun size yollara çeşitli şeyler eklemenizi istiyor ve dahada zorlaşıyor. Oyunu ok tuşları ile oynayabilirsiniz. Bu oyunu oynamak için buraya tıklayın.

Snuck

snuck

Bu oyunda ise tekrar sizlere örnek vererek android platformundaki smash oyununu hatırlatıyorum benzer yanları ise bir tünel gibi oyunu hareketli olması. Oyunu başlattığınızda devamlı hareketli olan tüneli A-D tuşları veya sağ-sol ile hareket ettirerek karşınıza çıkan engellere çarpmamaya gayret ediyorsunuz. Fakat ilerledikçe ve hızlandıkça oyun zor ve karmaşık bir hale geliyor bu olayda oyunun sinir bozucu oyunlar kategorisine girmeyi başarıyor. Oyunu oynamak için buraya tıklayınız.

Ninja Dash

ninja

Gelen sayfada Start’a basıp oyunu başlatıyorsunuz ve ilk bölüm olarak 2 adet ninja rakibiniz oluyor. W-A-S-D tuşları ile karakterinizi yönlendirip ying-yangları topluyorsunuz. K tuşu ile tekme B tuşu ile hız gidebiliyorsunuz. İlerdeki bölümlerde oyun tamamen zorlaşıyor ve oynamakta bir o kadar sinir bozucu oluyor. Oyunu oynamak için buraya tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir