Sinir Eden Oyun “aa” İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Evet arkadaşlar, yine enteresan saçma bir oyunla karşınızdayım. Son zamanlarda oldukça fazla sinir eden oyun gördüm. Flappy Bird bunların başında geliyordu ama şu anda sizi stresten strese sokacak bir oyun daha var: Android ve iOS platformlarında bulunan “aa” mobil oyunu. Açıkcası ben 9. levelde kaldım ve 2 gündür geçemiyorum.

 

Ne Yapıyoruz Oyunda?

Oyunda sürekli dönen bir merkeze bağlı esnemeyen çubuklara bağlı ufak toplar var. Bunlar oyundaki engellerimizi oluşturuyorlar. Bizim amacımız ise her geçen seviyede hem engellerin artışı hem de yerleştirmemiz gereken topların artışıyla başa çıkarak hiçbir topu ucundan bile değdirmeden yerleştirmemiz gerekiyor. Aynı geliştirici ekibinin aynı mantıkla yaptığı birçok daha oyun var. Onları da denemenizi öneririm.

facebook müşteri hizmetleri

aa oyun 2

Oyunu Android cihazlar için Google Play Store’dan buradan indirip oynayabilirsiniz. iOS cihazlar için de App Store’dan buradan indirip oynayabilirsiniz.

Buna benzer diğer oyunlar için tıklayınızAyrıca en yüksek aa rekorlarını merak ediyorsanız aşağıdaki yazımızdan bakabilirsiniz:

En Yüksek aa Rekorları

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir