Sinsi Renk Oyunu İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz günlerde Appstore‘da yerini alan Sinsi Renk Oyunu ‘nu bugün sizlerle birlikte inceleyeceğiz. Oyunu Appstore üzerinde bu isimle bulunsa da Color Sense adı ile de geçiyor.

Hıamına Bird, 4 Resim 1 Kelime ve 2048 Oyunu ile daha önce dikkat çekmeyi başarmış LuGeSoft yapımcısı bu oyunu ile de kısa sürede dikkat çekecek gibi duruyor. Oyunun geliştiricisi olarak ise Turgut Oztunc ismi geçiyor.

Mobil oyun denince akla gelen ve son dönemde moda olmuş bağımlılık ve sinir bozuculuk Sinsi Renk Oyunu içerisinde de kendisini açık bir şekilde göstermeyi başarıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Sinsi Renk Oyunu mantık olarak oldukça basit bir yapıya sahip. 60 saniyelik süre zarfında karşınıza gelen ekranda bulunan seramikler içerisinde farklı tonda rengi olanı bulmaya ve seçip hızlıca bir sonraki bölüme geçmeye çalışıyoruz. Hızlı görebilme ve devam edebilmenin çok önemli bir faktör olarak karşımıza çıktığı Sinsi Renk Oyunu içerisinde gittikçe zorlaşan ve çok yakın renk tonlarıyla gelen seramiklerle birlikte oyunun sinir bozucu kısmı da başlıyor.

Sürenin giderek azalıyor olması ile stres faktörünün de devreye girdiği oyunda kıyasıya bir zamanla yarış sizi bekliyor.

3 can hakkı ile başladığımız oyunda 3 kere yanlış tuşlama yaptığımızda kazanılan her bölüm geçişimizde kazandığım puanlardan 1 puan düşüyor. Bu anlamda biraz rahatlatıcı gibi gözükse de belli bir süre içerisinde en yüksek sayıya ulaşmaya çalıştığımız Sinsi Renk Oyunu saatlerinizi başında geçirebileceğiniz bir yapıya sahip.

Appstore üzerinde şimdiden oldukça güzel yorumlar alan ve indirilme oranı giderek artan oyunu dilerseniz iOS cihazından Appstore üzerinden aratarak indirebilirsiniz. Turgut Öztunç ‘un diğer oyunlarının da ilginizi çekeceğini düşünüyorum. Onları da incelemeyi unutmayın.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir