Sky Force Android Oyun İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Size bir soru, otobüste, metroda, genel anlamda bekleme odasında, sofrada ve tuvalette (hatta daha çok tuvalette) en verimsiz fakat eğlenceli şekilde nasıl zaman geçirilir? Cevabım basit: Sky Force.

Eğer Android işletim sistemli bir telefonunuz, bolca boş vaktiniz ve Arcade olarak tabir ettiğimiz ‘Atari salonu’ oyunlarına karşı bir sempatiniz var ise Sky Force oynamamış olmanız büyük ayıp.

Sky Force’u tek cümleyle özetlemem gerekse; “Uçaklar var, ateş ediyon filan ehe.” derdim sanırım, ama oyun bu kadar kısa anlatılacak kadar basit değil. Sonuçta uçaklar var, ve ateş ediyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunun amacı kendi minik uçağınızla düşmanın minik uçak, gemi ve helikopterlerini patlatmak ve sonraki bölüme ilerlemek. Bölümler gittikçe zorlaşıyor, ve bu zorlukları aşmak için ihtiyacınız olan şey uçağınızı geliştirmek. Uçağınızı geliştirmek için patlattığınız düşmanlardan düşen yıldızları kullanıyorsunuz. Eğer parlayan bir düşman uçağını yok ederseniz silahınız geçici olarak daha güçlü ve hızlı bir hale geliyor.

Oyunda puan kazanmanızı sağlayan tek şey düşman yok etmek değil, sürekli ilerleyen haritanın üzerinde mahsur kalmış adamları kurtarmak da işinize yarıyor. Ayrıca oyunda her bölüme özgü 4 adet rozet var. Bu rozetlerin görevlerini yaparsanız her rozet için puanınızı ikiye katlayan bonus alıyorsunuz.

Oyunun başından itibaren sizi aksiyonun ortasına bırakıp gereksiz bir heyecan ve adrenalin patlaması yaşamanıza sebep olan dinamik oyun Sky Force’u oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Sky Force’u buraya tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir