Skype Anlık Çeviri Özelliği Geliyor!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Skype msn‘in ardından tutunduğu piyasada kendine özgü çalışmaları ile oldukça ses getirecek. Bunlardan bir tanesi de Skype görüşmelerini anlık çevirme. Böylece farklı dillerde görüştüğünüz kişilerin dilini kendi dilinize çevirebilecek ve artık farklı diller anında iletişim sağlayabilecekler. Bu harika özellik için Skype iki yıldır çalışma yaptığı bilinmekteydi.

Geliştirdiği yazılımlarla adeta mesajlaşma konusunda ezberleri bozmayı başaran Skype, kendini geliştirmeye ve kullanıcı odaklı hizmetlerine devam ediyor. Msn‘in kapanmasının ardından bir anda kullanıcı akınına uğrayan ilk başlarda eleştirilse de mobil alanda geliştirilen uygulamalarla kısa sürede kullanıcılarının beğenisini kazanan Skype, müthiş bir özellikle yine kullanıcılarını memnun edecek.

Skype anlık çeviri

facebook müşteri hizmetleri

Skype Anlık Çevirme Hangi Dillerde Olacak?

Skype şirketi anlık sesli görüşmeleri yeni güncelleştirme ile artık kullanıcılarına bu hizmeti ulaştırmayı planlıyor. En kısa süre de bu özelliklerin kullanılacağını siz değerli okuyucularımıza bildirmek isteriz.

Skype vereceği bu hizmet ile birlikte şimdilik Türkçe bu dil çevirilerini kullanamayacak. Ancak kısa süre içerisinde Türkçe dil seçeneği ile birlikte birçok dil seçeneği daha aktifleşecek. Şimdilik sağlanacak diller ise İngilizce başta olmak üzere; Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Mandarin dilleri. Bu diller ile en kısa zamanda karşınıza çıkacak bu özellik görüşme sırasında konuşma dillerini anında bu diller arasında olan bir dile çevirebilecek.

Skype özellikleri

Türkçe dili aktif olduğunda haberlerimiz arasında mutlaka sizlerle paylaşacağımızı ve Skype ile ilgili tüm haberleri anında sizlere ulaştıracağımızı saygıyla bildiririz.

SKYPE İLE İLGİLİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ!

SKYPE İLE EKRAN PAYLAŞIMI HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir