Skype Web Tüm Kullanıcılara Açıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Birçok çevrimiçi anlık mesajlaşma servisleri bulunuyor. Bunların sonradan patlama göstereni WhatsApp kullanıcılar tarafından en çok tercih edilenler arasında. Bunlardan biri olan Microsoft’a ait ve Kasım 2014 tarihinde duyurulan Skype için nihayet web versiyonu geldi. Haziran ayında Skype web beta sürümü Birleşik krallık ve ABD üzerinde sunulara kullanıcıların testine tabi tutulmuştu. Şimdi ise Skype web tüm dünyada aktif oldu ve artık web üzerinden anlık mesajlaşma imkanı olacak.

facebook müşteri hizmetleri

Skype web beta sürümü olduğundan dolayı hala bazı hataları ve eksiklikleri olsada yakın zamanda gelecek güncellemeler ile ortadan kalkması bekleniyor. Skype normal kullanımda sesli ve görüntülü görüşme imkanı sunuyor ve bu durumu web üzerinden de gerçekleştirmek için işletim sisteminize göre bazı eklentiler mevcut. web.skype.com üzerinden Skype web’e ulaşabilir ve şuanki beta sürümündeki hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Giriş yaptığınız zaman üst kısımda sizi eklentiler ile ilgili uyaran bir pencere çıkacaktır buradan sesli ve görüntülü görüşme için destek sağlayacak eklentileri indirebilirsiniz.

Skype web şuan için beta olduğundan dolayı sadece anlık mesajlaşma özelliği kullanılabiliyor. Microsoft Chromebook cihazlar için yakın zamanda sesli ve görüntülü görüşme desteği sağlanması üzerine açıklamalarda bulundu. Web üzerinde Skype kullanımı için gerekli olan eklentilerin olmaması için Skype, bazı dev yazılım şirketleri ile görüşmeler içerisinde. Bu sayede hiçbir eklentiye gerek kalmadan direkt hem anlık mesajlaşma hemde sesli ve görüntülü görüşme imkanı sorunsuzca yapılabilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir