Skyrim’in Devamını Uzun Süre Göremeyeceğiz

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bethesda’yı bu günlere getiren seri The Elder Scrolls’un son oyunu Skyrim, Bethesda’nın kasasını doldurmaya devam ediyor. Türlü modlarla desteklenen oyun çıkışının üzerinden dört yıl geçmiş olmasına rağmen yok satarken, yapılan açıklamaya göre sevilen oyun 20 milyon adet satış rakamını geçmiş vaziyette.

Peki şu an aklınıza ne geliyor? Bethesda’nın süt veren ineği sağmaya devam etmesi ve yakın zamanda yeni bir The Elder Scrolls oyunun duyurulması, değil mi? Görünüşe göre yanılıyorsunuz, çünkü yapılan açıklama bu düşüncenizi reddediyor.

facebook müşteri hizmetleri

Gamescom’da Dualshockers’a konuşan Bethesda’dan Pete Hines, şu an Bethesda Game Studios’un %100 Fallout 4’e yoğunlaştığını, Fallout 4’ten sonraki projelerini duyurmaları için önlerinde uzun bir zaman olduğunu ve yeni bir The Elder Scrolls bekleyen hayranların biraz daha sabretmesi gerektiğini belirtti. Oblivion’ın 2006’da, Skyrim’in de 2011’de çıktığını düşünürsek yeni bir duyuru için en az bir-iki sene daha bekleyeceğiz gibi görünüyor.

Peki bu süre içerisinde neler yapabilirsiniz? Öncelikle modlarla her gün daha da gelişen Skyrim’i oynamaya devam edebilir, görmediğiniz bir çok şeyi keşfedebilirsiniz (ve emin olun, oyunu bitirmiş olsanız bile görmediğiniz çok şey var). Ya da oyuna ilginç modlar yükleyerek yeni deneyimler yaşayabilirsiniz. Onun dışında yükselişe geçen The Elder Scrolls Online’a başlayabilir ve arkadaşlarınızla beraber farklı bir TES tecrübesi edinebilirsiniz.

Bethesda Game Studios şu anda tamamen Fallout 4’e yoğunlaşmış durumda. Geçtiğimiz ay ise oyunun tamamlandığını, sadece zımparalama ve parlatma işlemine geçmesi gerektiği belirtildi. Bir de Bethesda’nın Hearthstone’a cevabı niteliğinde olan The Elder Scrolls Legends isimli free-to-play kart oyunu da var. Bethesda çalışıyor anlayacağınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir