SMITE Yeni Tanıtım Filmi İle Karşınızda

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

PC platformundaki popüler MOBA oyunlarından birisi olan SMITE yeni tanıtım filmi ile karşımıza çıkıyor.

Geçtiğimiz yıl verilen rakamlara göre, şu an neredeyse 5 milyon oyuncuya ev sahipliği yapan SMITE, 2015 yılının ilk yarısından itibaren Xbox One platformuna da çıkış yapıyor.

Mitolojik kahramanlardan esinlenerek ortaya çıkartılan MOBA türündeki oyun için yayınlanan yeni tanıtım filmi, heyecanlı bir aksiyon sunuyor. Oyun içerisinde kontrol edebildiğimiz karakterlerin arasında geçen mücadeleyi konu alan sinematik videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Konsollarda çok da popüler olmayan MOBA oyunlarını, hak ettikleri yere getirmeyi hedefleyen SMITE, Xbox One betasına kayıtları açmış durumda. SMITE‘ın Xbox One betasına kayıt olmak isterseniz, Hi-Rez’in web sitesine giriş yapıp, gelecek betada katılımcı olma şansını yakalayabilirsiniz.

SMITE‘ın ne kadar başarılı olduğuna örnek olarak ise, bu hafta sonu düzenlenecek olan 2.5 milyon dolar ödül havuzuna sahip turnuvayı göstermek mümkün. 9 ile 11 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan turnuvanın ödül havuzu, oyuncuların oyun içerisinde yaptığı alışverişler ile destekleniyor. Turnuvanın birincisi olacak olan takım tam 1 milyon 278 bin dolarlık ödülü kazanacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir