Snapchat de kullanıcı adı değiştirme

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

snapchat de kullanıcı adı nasıl değiştirilir, snapchat nasıl yüklenir,snapchat nasıl kullanılır,snapchat e nasıl üye olabilirim,snapchat de ismimi nasıl değiştirebilirim,snapchat destek iletişim numarası kaçtır

Snapchat de kullanıcı adı değiştirme

Bu yazımızda size snapchat de kullanıcı adı değiştirme işleminin nasıl yapıldığı konusunda size yardımcı olacağız. Snapchat bildiğiniz gibi özellikle de Amerika’ da çok yaygın olan bir sosyal platform dur. Snapchat kullanan kullanıcılar bu sosyal ağa giriş yaparken mail adresi ile giriş yapması gerekiyor.

facebook müşteri hizmetleri

snapchat resimler

Snapchat uygulamasını kullanırken isminizi ve soy isminizi de yazmanız gerekiyor. Bu uygulamayı kullanırken bir de nick kullanmanız gerekiyor. Yani snapchat e özel bir isim kullanılması gerekiyor. Kendi isim soy isminizi değiştirebilirsiniz ancak kullanıcı adınızı yani snapchat isminizi değiştiremezsiniz. Uygulama bu ismin değişmesine izin vermiyor. Dünyada bir çok ünlü tarafından da kullanılıyor ve snapchat uygulamasının milyonlarca kullanıcı var diyebiliriz. Uygulamayı yüklerken yada kurulumunda destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir