Snapchat Seyahat Modu Güncellemesi Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Mobil veri tüketimini azaltmak ve kullanıcıların yalnızca istedikleri güncellemeleri almasını sağlayan yeni Snapchat seyahat modu dün itibariyle Android ve iOS platformuna geldi. Özellikle yurtdışı seyahatlerinde internet paketinin ne kadar önemli olduğunu ve sosyal ağların, özellikle de Snapchat gibi sürekli güncellenen uygulamaların internet paketlerini ne kadar tükettiğini fark etmişsinizdir.

Bu durumun farkında olan Snapchat ekibi, yeni seyahat modu özelliği ile birlikte sizi çok rahatlatacak. Snapchat seyahat modu aktif hale getirildiğinde hikayeler, gönderiler ve güncellemelerin otomatik yenilenmesi duruyor ve yalnızca kullanıcının istediği içerikler için bu güncellemeler alınabiliyor. Böylece görmek istemediğiniz herhangi bir içerik için internet paketinizden harcama yapmamış oluyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

Fotoğraf Üzerine Emoji Eklenebilecek!

Halihazırda Snapchat kullanıcıları, fotoğraflarını göndermeden önce üzerine metin ve sembol ekleyebiliyor, görsellerin farklılık katabiliyordu. Buna ek olarak seyahat modu güncellemesi ile birlikte görsel üzerine emojilerin eklenmesi özelliği de Snapchat için açılmış oldu.

snapchat-android-ios-guncelleme

Yeni güncelleme ile birlikte oldukça eğlenceli bir arayüze kavuşan Snapchat’in seyahat modu gibi oldukça önemli bir güncellemeyi getirmesi de diğer uygulamalar için ön ayak olmuş olabilir. Halihazırda Facebook için mobil veri tüketimi az bir sürüm olan Lite çıkmışken, Snapchat’in de benzer bir yola gitmesi ile birlikte birçok popüler Android ve iOS uygulamasının da mobil veri üzerine yeni güncellemeler çıkarması bekleniyor.

İnternet Paketini En Çok Harcayan Uygulama Hangisi?

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir