Snapdragon 820’li 3Ghz Hızlı Mstar S700 Pro

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çinli firmaların akıllı telefon pazarında uygun fiyatlı fakat yüksek performans verebilen cihazlar çıkarttığını biliyoruz. Fakat artık dünyanın en güçlü akıllı telefon üretme aşamalarına geçtiler diyebiliriz. Güçlü telefon kategorisinde tartışmasız birinci olan çin firmalarından biri olan Mstar, S700 Pro modeli ile yine güçlerini ortaya koymuşlar. Mstar S700 Pro modelinde çeşitli işlemci veya diğer donanım markalarının ürettiği en son model ve en güçlü model kullanılıyor. Cihazın ana gücünü Qualcomm mimarili Snapdragon 820 SoC modeli oluşturuyor.

facebook müşteri hizmetleri

Mstar S700 Pro modeli toplamda 8 çekirdekten oluşuyor ve bu çekirdeklerin yarısı tam olarak 3 GHz hız ile çalışıyor. Grafik işlemcisinde yine son model kullanan Mstar firması bu noktada Adreno 530 modelini cihazında kullanıyor. Ekran noktasında 1440×2560 yani 2K bir ekran kullanan firma ayrıca 5.5 inç büyüklüğünde 2.5D teknolojili bir ekranda hanesinde barındırıyor. Koruma modeli ise Gorilla Glass 3.

Mstar S700 Pro modelinde bellek noktasında hiç sıkıntı çekmeyecek gibi duruyor. Burada 4 GB RAM kullanılmış ve 128 GB’a kadar genişletilebilir bir hafıza ile geliyor. Cihazın dahili depolaması 32 GB ve 3500 mAh’de bir bataryası bulunuyor. Ayrıca 11 megapiksel ön kamera ve 21 megapiksel arka kamera ile kaliteli kareler elde edebileceksiniz. Android 5.1 işletim sistemi ile gelirken yanında çeşitli Ultrasonik algılayıcı, parmak izi tarayıcısı ve C-USB gibi teknolojileride getiriyor. Bu cihazın fiyatı ise şuan için 500 dolar gibi bir rakam olması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir