SnapSpy ile Snapchat Casusluğuna Hazır Olun

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Snapchat‘i kullanmayanımız kalmamıştır herhalde. Nitekim kimi zaman atılan Snapler birkaç saniyeyi geçmez ve yazılanları okuyamayız veya fotoğrafı bi daha göremememizden şikayet ederiz. İşte burada devreye snaphack uygulamaları giriyor. Ve biz sizlere içlerinde en çok tercih edilen SnapSpy’i tanıtıyoruz. SnapSpy iOS uygulaması ile, son günlerin mobil platformlarının en popüler uygulamalarından biri olan Snapchat’e işinize yarayacak çok farklı özellikler katabilirsiniz.

Uygulamayı ilk açtığınızda 50 coins veriyor bu tür uygulamalara göre en çok Coins vereni diyebiliriz. Tavsiyemiz, gerçekten bir daha görmek istediğiniz snapler için Coins harcamanız. Lakin Coins’leriniz biterse sakın üzülmeyin, uygulama “get Coins” kısmından bi reklam izletip size tekrar Coin kazanma şansı sunuyor.

Uygulamanın işleyişi ise şu şekilde; o anda henüz açmamış olduğunuz Snap veya Snapler, uygulamayı açtığınızda kaydolur lakin uygulamada snapleri güncellemeden Snapchat‘te açarsanız kaydolmazlar. Ama öykü kısmındaki Snaplere daha önce baksanız bile öykü Snapleri Snapchat‘ten sileneceği süre bitimine kadar SnapSpy uygulamasında da bulunur. Öykülerin saati dolmadan dilerseniz oradan telefonunuza kaydedebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri
snapspy4
Fotoğraf albümüzden bir fotoğrafı veya videoyu Snap olarak atabilirsiniz.

 

snapspy3
Snaplerinizi daha iyi hale getirmek için güzelleştirebilirsiniz.

 

snapspy2
Snapchat’te arkadaşlarınızın hikaye snaplerini kaydedebilir, kendi snaplerinizde de düzenlemeler yapabilirsiniz.

SnapSpy uygulaması, iOS işletim sistemli cihazlarda AppStore‘da ücretsiz olarak kullanıcılarını bekliyor.