Sniper X İndir Jason Statham Oyunu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Şimdi Google Play Mağazasında

Jason Statham bilindiği gibi aksiyon filmlerinin adeta efsaneleşmiş usta oyuncusu. Usta oyuncunun hayranları ise bu oyuncunun karakteriyle oynanan bir oyunun varlığından eminim ki haberdardır. Glu Games tarafından daha önce geliştirildiği duyurulan bu oyunun sonunda Google Play Store mağazasında yayınlandığı duyuruldu. Teknoloji haberleri ve oyun hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve oyunu indirmek için yazımızın kalan kısmını okumayı ihmal etmeyiniz.

Sniper X Keskin Nişancı Oyunu

sniper x google play

facebook müşteri hizmetleri

Keskin Nişancı filmleri ile adeta hayran kitlesi oluşturan Jason Statham bu defa oyun karakteri ile hayranlarının oyun karakteri olacak. Oyunda tahmin edileceği üzere keskin nişancı olacak ve değişik silah ekipmanları ile zorlu görevlerle başa çıkılmaya çalışılacak.

Oyunu oynarken bölümler ile orantılı silahlar ve görevler olacak. Bu görevlerle başa çıkmak ise git gide zorlaşacak. Oyun sırasında uzmanlaşmanız ve silahları doğru ve zamanında kullanmanız kısacası usta bir keskin nişancı olmanız gerekmektedir. Bu yüzden oyundan zevk alacağınızdan ve de zorlu görevler de büyük aksiyon yaşayacağınıza eminim. Oyunda ise birçok değişik silah bulunmakta. Av silahlarından saldırı silahlarına ve kanasa kadar silahlar bulunmakta. Sizde aşağıdan oyunu indirebilir ve bu heyecanı yaşamaya başlayabilirsiniz. Teknoloji haberleri arasında en çok takip edilen başlıklar arasında yer alan oyunlar arasında Android ve akıllı telefon oyunları önemli bir yer elde etmiş durumda.

Sniper X Oyunu İndir

Sitemizde ki Oyun Hakkında Yazılar İçin Tıklayınız!

Teknoloji Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir