Soma Oyunu Hileleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Henüz birkaç günlük oyun olan Soma, hileleri ile yeniden haberlerimiz arasında. Korku oyunu olan ve çıktığı tarihten itibaren satışları hızla artan oyunun hileleri de anında çıktı. Haberimiz devamında oyun hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilir ve videomuz aracılığı ile de görselliğe şahit olabilirsiniz. Ayrıca hileleri rahatlıkla indirerek oyun anında daha rahat bölümleri geçebilirsiniz. Korku oyunu olan Soma, adından daha sık söz ettireceğe benziyor.

Soma oyun hilesi

facebook müşteri hizmetleri

Oyunu geliştiren firma ise The Dark Descents. Yapımcılar oyun hakkında uzun süre çalışmışlar ve yükseltmeler dahil olarak belirtilen tarihte oyunu hazır etmişlerdi. Hızla duyulan oyun olmayı başaran Soma Korku Oyunu, 22 eylülden bu yana satışta.

Oyun ayrıca bilim kurgu özelliği ile de farklılıklar gösteriyor. Ayrıca oyunun satış piyasasının da henüz dar olduğunu söyleyebiliriz. Kısa zamanda bu piyasanın artacağı ve her yere yayılacağı hakkında ki haberleri de yine burada sizlerle paylaşabiliriz. Ayrıca oyunun deniz altında geçtiğini ve korku objeleri ile dolu olduğunu ilave edebiliriz.

Soma Oyunu Hilesi

Oyunun hileleri ise kısa zamanda ortaya çıkarıldı. Bu hileler ise oldukça işe yarayacak türden. Şimdilik sizlere 3 hileyi verebiliyoruz. Birinci hile dondurma özelliği. Oyun anında canavarları dondurabilir ve sıkıştığınız anlarda rahat bir nefes alabilirsiniz. İkinci hilede ise hızını katlaya biliyorsunuz. Böylelikle yaratıklardan anında uzaklaşabiliyorsunuz. Son olarak da en faydalı olan hile görünmezlik hilesi. Bununla da yaratıklar sizi fark edemiyor ve size zarar veremiyor. Soma oyun hileleri ile daha rahat.

Hileyi oyunun ismini (Soma) tıklayarak indirebilirsiniz.Ayrıca yazının başında ki ile bu hilelerin işlevini görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir