Sony 3D Sanal Gerçeklik!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sanal gerçeklik gerçek oluyor! Call Of Duty Black Ops: 3 Sanal Gerçeklik!

Biliyorsunuz ki teknolojinin gelişmesiyle birlikte her yıl veya her ay yeni bir şeyler üretiliyor, yeni bir şeyler icat ediliyor. Şimdi yani günümüzün en büyük teknolojisinden olan bir icat, yeni bir şey üretilmekte ve geliştirilmekte. Adı sanal gerçeklik..

facebook müşteri hizmetleri

Sony tarafından duyurulan ve sonradan hakkında hiç bir haber ve duyuru yapılmayan sanal gerçekciliğin EGX 2015 fuarıyla birlikte tekrardan alevleneceği yani ortaya birşeyler çıkartılması beklenmekte. Sanal gerçekcilik veya sanal gerçeklik, belki de tüm oyunları sanki sanal dünyadaymış gibi oynayabileceksiniz. Bu da şu demek oluyor.. ETS 2 oynadığınızı düşünün sadece kol veya klavyeyle oynayabiliyorsunuz değil mi? Fazla da bir zevki yok.. İşte Sony’nin yeni oyuncağı sizi oyun dünyasına taşıyor. Oyunların içerisinde oluyor, kendinizi kaybediyorsunuz. Yapılacak olan EGX 2015 fuarında Call Of Duty Black Ops: III’ün sanal gerçekcilik ile oynanabileceği söyleniyor. Yani COD 3’ün içerisine gireceksiniz, ezeli rakiplerinizle savaşacaksınız..

2a3BByo

Call Of Duty’nin yanında daha bir çok oyun sanal gerçekcilik ile oynanabilecek. Sony sanal gerçekcilik ile oynanabilecek oyunlar hakkında 28 adet oyun ismi açıkladı. Bunlardan bazıları; FIFA 2016,NFS, PES 2016, SOMA, Street Fighter V..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir