Sony Android 6.0 Tarihleri Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Xperia Z5 ailesiyle güzel bir ivme yakalayan Sony’nin, Android 6.0 güncellemesini ne zaman dağıtmaya başlayacağı ortaya çıktı. İşte Android 6.0 alacak Sony modelleri. Xperia Z5, Xperia Z5 Premium ve Xperia Z5 Compact modelleriyle başarılı bir ivme yakalayan Sony, bir süredir güvenlik açıkları üzerine bazı güncellemeler yayınlıyordu.

facebook müşteri hizmetleri

Sony kullanıcılarının kafasındaki asıl soru ise Japon teknoloji devinin Android 6.0 Marshmallow güncellemelerini dağıtmaya ne zaman başlayacağıydı. Özellikle pazarın önemli isimlerinden LG ve HTC’nin bazı modelleri için Android 6.0’ı yayınlaması Sony kullanıcılarının firmadan olan beklentisini bir tık daha arttırmıştı. Android 6.0 güncellemesinin Sony modellerine ne zaman verileceğine dair ilk bilgi Japon teknoloji devine hayli yakın bir kaynaktan sızdırıldı.

Android 6.0 alacak Sony modelleri

Ortaya çıkan bilgiye göre Sony, Android 6.0 Marshmallow güncellemesini 2016’nın hemen başında yani Ocak ayında dağıtmaya başlayacak. Sony’nin Android 6.0’ı ilk olarak Xperia Z5 ailesi için yayınlayacağı, sonrasında ise diğer modelleri için de dağıtabileceği söyleniyor. Hatırlanacağı üzere Sony daha önce yaptığı bir açıklamada Android 6.0 alacak Sony modelleri için bir bilgilendirme yapmıştı. Bu listeye de aşağıdan göz atabilirsiniz.
Kısaca özetlemek gerekirse, Android 6.0 alacak Sony modelleri arasında şimdilik sadece Xperia Z5, Xperia Z5 Premium ve Xperia Z5 Compact bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir