Sony E3 Konferans Programını Yayınladı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son birkaç günde E3 haberleri yazmakla bitmiyor. Her yerden bir duyuru, her yerden bir açıklama… Oyuncular şu anda mezarın taze ölüyü beklediği gibi bekliyor E3’ü (evet edebiyat esprisi yaptım). Microsoft’un yeni Rare oyunu, Nintendo World Championships falan derken Sony E3 konferans programını yayınlayarak bombayı patlattı.

Listeye baktığımızda öyle şaşırılacak bir ismin olmadığını görüyoruz. Sony şimdilik sadece daha önce duyurduğu oyunları yeniden göstererek yeni bilgiler ile oyuncuları heyecanlandıracak gibi görünüyor ancak Sony’nin elinde hala E3’te duyurmayı beklediği oyunlar var gibi görünüyor.

Sony’nin E3’te gündemine getireceği oyunlar ise şunlar;

Drawn to Death
God of War III: Remastered
Gran Turismo 7
Hellblade
Ratchet & Clank
Rime
Tearaway Unfolded
Until Dawn
The Witness
Uncharted 4: A Thief’s End

facebook müşteri hizmetleri

Eski haberlerimizden birinde söylediğimiz gibi Ratchet & Clank‘in E3’te detaylandırılacağı belliydi zaten. Dikkatimizi çeken başka bir isim ise God of War ve Twisted Metal serilerinin yönetmeni David Jaffe‘in Free to Play oyunu Drawn to Death oldu. Çünkü o oyundan da Gamescom‘dan beri haber alamıyorduk, iyi oldu. Bu iki isim dışında PS Vita‘nın belki de en iyi oyunu olan Tearaway‘in PS4 için elden geçirilen versiyonu olan Tearaway Unfolded ve herkesin yerini Driveclub‘a bıraktığını sandığı Gran Turismo 7 gözümüze çarptı. Uncharted 4: A Thief’s End Allah’ın emri zaten…

Bunlarla beraber artık elimizde resmi ve kesin bir E3 takvimi var. Eski takvimlerimizde saatleri hep ABD saatine göre versek de bu kesinleşmiş liste ile Türkiye saatlerini göstereceğiz, ona göre saatlerinizi kurun. Liste şöyle;

15 Haziran Pazartesi

  • Bethesda – 04:30
  • Microsoft – 19:30
  • Electronic Arts – 23:00

16 Haziran Salı

  • Ubisoft – 01:00
  • Sony – 04:00
  • Nintendo – 19:00
  • Square Enix – 20:00

17 Haziran Çarşamba

  • “PC Konferansı” – 03:00

Eski takvime göre daha farklı görünüyor takvim, çünkü ABD saatini Türkiye’ye göre hesapladığımızda bir gün ileride oluyoruz saatte. Umarız E3 hepimizin istediğini sonuna kadar verebilir, hepimizin… Sana bakıyorum Valve, çıkar şu Half-Life 3’ü artık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir