Sony İlk Sualtı Teknoloji Mağazasını Dubai’de Açtı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dünyaca ünlü teknoloji devi Sony, bildiğiniz gibi su dayanıklılığını mobil akıllı telefonlara getiren ve su geçirmez mobil akıllı telefonlar üreten ilk şirket olma özelliğini taşıyor. Sony bir ilki daha başararak Dubai World Islands‘da “Xperia Aquatech” isimli dünyanın ilk sualtı mağazasını açtı.

Xperia Aquatech mağazası teknoloji tutkunlarının adeta başını döndürüyor, nitekim bu sualtı mağazası okyanusun 3 metre altında bulunuyor ve Sony Xperia markasını taşıyan suya dayanıklı tüm mobil akıllı telefonları ve tabletleri barındırıyor. Okyanusun 3 metre altında teknoloji meraklılarının beğenisine sunulan su geçirmez Sony ürünlerini, ziyaretçiler küçük bir dalış eğitimi aldıktan sonra balık adam ekipmanları ile dalarak inceleyebiliyorlar.

facebook müşteri hizmetleri

aquatech3

Dubai World Island bünyesindeki Lübnan adasında açılan Xperia Aquatech mağazasının açılışında bir konuşma yapan Sony Mobile Ortadoğu ve Afrika Pazarlama Direktörü Spyros Gousetis, “Dünyada ilklerin vazgeçilmez öncülerinden olan Sony Mobile yine bir ilki başardı ve dünyanın ilk sualtı teknoloji mağazası olan Xperia Aquatech’i açtı. Xperia Aquatech’de, Sony’nin akıllı mobil cihazlarında bulunan su geçirmez teknoloji özelliğini Sony kullanıcıları asla unutamayacakları bir şekilde deneyimleyecek.” ifadelerine yer verdi.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı