Sony Playstation 4 İle Rekor Seviyelerde Geziyor.

facebook android iphone ayarlari

Sony Playstation 4 İle Rekor Seviyelerde Geziyor.
5 - 2 OY

Playstation 4 rekor sevilere ulaştı, sony’nin yüzü gülmeye başladı.

Son günlerde ve bulunduğumuz sene içinde Playstation 4.5 NEO dedikodularla gündeme gelen Sony’nin neşesi yerinde ve yüzleri hala gülmeye devam ediyor. Önceki nesilde ve versiyonlarında Playstation 3 ile rakibi Xbox 360’a karşı zorluklar yaşadı ve güç dönemler geçiren şirketin yüzü Playstation 4 sayesinde neşesi ikiye katlandı.
Sony’nin yeni nesil konsolu Playstation 4’ün satışlar durmaksızın yükseleyem devam ediyor. Son dönemde Playstation 4.5 NEO’nun gündeme gelişi ile pabucu psikolojik olarak dama atılan konsolun satışları ise dikine bir çizgi çizmeye devam ediyor.
1461848583_sony-ps4
Sony Playstation serileri ile yıllardır oyun severlerin gözünden düşmedi fakat xbox 360 firması ile uzun süredir çekmediği kalmadı. Oyun severler bilirlerki efsane marka sony nin kalite bakımından kimseyle yarışa giremeyeceğini ve hiçbir firma ile karşılaştırma yapılamayacağını gözler önüne sererler. Sony artık Playstation 4 ile namına bir katdaha nam kattı ve eksiltiği çıtayı yükseltti.
uncharted-4-ekran-goruntuleri0
Ocak ayında düzenlenen CES 2016’da Sony, 35.9 milyon gibi yüksek bir satış rakamı açıklamıştı. Satışların şu anki durumu ise 40 milyon seviyesine ulaşmış durumda. Özellike konsola özel oyunlarla birlike belirli aralıklar sıçramalar yapan satış rakamlarına, Uncharted 4 A Thief’s End ile de ciddi bir katkı yapılacağı tahmin ediliyor.

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

2 thoughts on “Sony Playstation 4 İle Rekor Seviyelerde Geziyor.

 • 18 Mayıs 2016 at 14:35
  Permalink

  sitenizin tasarımı çok harika yazılarınızda kaliteli çok teşekkürler

  Reply
 • 20 Mayıs 2016 at 21:12
  Permalink

  Ps4 ününde amk hemen bozuluyor laney cihaz

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir