Sony SNC-VB770 4K Kamera Hakkında

facebook android iphone ayarlari

Sony SNC-VB770 4K Kamera Hakkında
5 - 1 OY

35 mm Tam Kare Exmor® CMOS Sensörlü, Ultra Yüksek Hassasiyete Sahip 4K Ağ Kamerası

Genişletilebilir ISO 409600’ün sağladığı ultra yüksek hassasiyet sayesinde SNC-VB770 4K ağ kamerası, 0,004 lüksten düşük minimum aydınlatma seviyeleriyle gece ve benzeri olağan dışı aydınlatma koşullarında bile olağanüstü ayrıntılı 4K/30 fps renkli videolar kaydeder.
Çok hassas 35 mm tam kare Exmor sensör, sensörün performansını en üst düzeye taşımak için optimize edilen E yuvalı lensler ve sinyal işleme motoru, SNC-VB770 4K ağ kamerasının bu aydınlatma seviyesine ulaşmasını sağlayan bileşenleridir. Bu bileşenler, kameranın ışığın çok az olduğu durumlarda çok az parazitli, canlı, net 4K/30 fps renkli videolar kaydetmesini sağlar.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni kamera, yıldız ışıklı gece veya zayıf aydınlatma kaynaklı iç mekan gibi insan gözünün nesneyi görmede zorluk çektiği, neredeyse tamamen karanlık koşullarda net 4K/30 fps renkli videolar kaydeder. Ayrıca kamera, yüksek hızlı elektronik enstantanesiyle bulanık olmayan görüntüler yakalayarak zayıf aydınlatma koşullarında kullanıcıların harfleri (karakterleri), sayıları ve insanların yüz ifadelerini net biçimde takip edebilmesini sağlar.

Bu model, mevcut ağ kamerası yelpazemizde E yuvalı lens bulunan ilk kameradır. Dijital tüketici fotoğraf makineleri ve profesyonel video kameralar için kullanılan çok sayıdaki kaliteli değiştirilebilir lens, kullanıcılara görüntüleme açısını çeşitli ortamlar ve uygulamalara göre ayarlama esnekliği sağlar. Ayrıca 4K çözünürlüğün avantajlarını en üst düzeye çıkararak sahnedeki belirli alanların ayrıntılı bir şekilde analiz edilmesine ve geniş alanın görülmesine olanak tanır.

SNC-VB770 4K ağ kamerası, çok çeşitli video izleme uygulamalarında daha verimli, uygun maliyetli çalışmaya imkan sunmak için akıllı analiz işlevleri sağlar. Akıllı Takip ve Çoklu Takip, ayrı pencerelerdeki farklı nesneleri tanıyabilir ve geniş alan görüntüsüyle birlikte dinamik olarak takip edebilir. Akıllı Kodlama özelliği seçilen önemli alanlarda maksimum ayrıntı sunarken, ağ bant genişliğinden tasarruf etmek için görüntünün diğer alanlarında bit hızlarını düşürür. Akıllı Sahne Yakalama, gece veya gündüz her sahnede optimum görüntü kalitesini sağlamak amacıyla hava koşulları, saat ve aydınlatma koşulları gibi birçok çalışma ortamına uygun optimum görüntü kalitesini otomatik seçer.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir