Sony Xperia M5 İçin Güncelleme Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony’nin orta segment cihazı olan Xperia M5 ve Xperiam M5 Dual cihazları için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme içeriği ise, çeşitli iyileştirilmeler, hata giderimleri ve Android aylık güvelik paketi oluyor. Bu modele geçtiğimiz ayda, Android 5.1 güncellemesi verilmişti ve ülkemizde de yoğun bir şekilde kullanılıyor diyebiliriz. Daha çok iyileştirme ve hata giderimlerini kapsayan güncelleme telefonun sürümünü 30.1.A.46’dan 30.1.B.1.46’a yükseltti.

facebook müşteri hizmetleri

Xperia M5 modelinde gözüken, hatalar giderildi ve Android’in Ocak güvelik paketide güncelleme ile cihaza eklendi. Xperia M5 kullanıcıları kapanma problemi gibi çeşitli problemleri vardı. Gelen güncelleme ile bu sorunların ortadan kalkıp kalkmadığı henüz belli değil.

Son olarak Sony Xperia M5 modelinin teknik özelliklerini hatırlarsak, cihazda 5 inç Full HD bir ekran bulunurken, MediaTek Helio X10 çipsetide telefonda bulunuyor. 21.2 megapiksel ana kamerası bulunan modelde 13 megapiksel selfie kamerasıda beraberinde geliyor. microSD kart desteği ile beraber 16 GB arttırılabilir hafıza ve 3 GB RAM bu cihazda bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir