Sony Xperia Z2 Lollipop Güncellemesi Haftaya Türkiye’de!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony Xperia Z2 Lollipop güncellemesi Dünya genelinde dağıtımına iki hafta önce başlanmış olsa da Türkiye’ye benzer güncellemelerin her daim geç geldiğini biliyoruz. Konu ile ilgili firma tarafından yapılan açıklama ile Sony Xperia Z2 Lollipop güncellemesi Türkiye dağıtımı için kesin tarihin haftaya olduğu belirlenmiş oldu.

Uzun zamandır Sony Xperia Z2 Lollipop güncellemesi bekleyen birçok kullanıcı bu haber ile birlikte oldukça sevinecektir diye düşünüyorum. Özellikle Samsung ve LG’nin son dönemde Türkiye için geç getirdiği güncellemelerin aynısından Sony tarafından da yapılıyor olması birçok Z2 kullanıcısını üzmüştü.

facebook müşteri hizmetleri

Gün itibari ile ülkemizde Sony Xperia Z3 Lollipop güncellemesi de dağıtılmaya başlandı. Xperia T2 ultra ve Xperia C3 için de Lollipop güncellemesinin geleceği duyurulmuş ancak Türkiye için kesin çıkış tarihi ile ilgili henüz bir gelişme yok.

Sony Xperia Z2 Lollipop Güncellemesi Sonunda Geliyor!

Sony Xperia Z2 Lollipop güncellemesi haftaya ülkemizde dağıtımı başlanacak olsa da cihazların tümüne gelmesi biraz vakit alacaktır. Konu Türkiye ve mobil cihaz yapımcılarının güncelleme dağıtım süreci olunca her zaman Türkiye’nin bu tarz güncellemeleri geç aldığı düşünülürse tüm dağıtımın 2-3 hafta içerisinde tamamlanacağını söylemek yanlış olmaz diye düşünüyorum.

Sony Xperia Z4 Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Diğer Sony cihazları ile ilgili de güncellemeleri takip edip sizlere haber vermeye çalışacağız. Hali hazırda dağıtımı Türkiye’de devam eden Z3 güncellemesini hala almayanların da en kısa sürede güncellemeyi edinebileceklerini buradan söyleyelim.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir