Sony Xperia Z3 Android 5.1 Güncellemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony cephesinden kullanıcılarını sevindirecek haber geldi. Son amiral gemileri olan Xperia Z3 ve Xperia Z3 compact cihazlarına 5.1 Güncellemesi hazırlanıyor. Ayrıca sony’nin çıkaracağı olan Xperia Z4 ile ilgili gün geçtikçe yeni sızıntılar, haberler meydana çıkıyor. Lollipop güncellemesini gecikse de sony xperia z3 android 5.1 güncellemesi ile 5.1 güncellemesini ilk getiren cihazlardan olacak gibi duruyor.

facebook müşteri hizmetleri

Şuan Nexus cihazlarına verilen Android 5.1 Lollipop güncellemesi en yakın zamanda sony xperia z3 android 5.1 güncellemesi ile de gündem de yerini alacak. 23.2.A.0.278 model no’lu güncellemenin 3 nisan tarihinde sertifika aldığı gözüktü.
Sony xperia Z3 android 5.1 güncellemesi ile gelecek yeniliklerden bazıları şu şekilde. 64 bit ART üzerinden ram yönetimlerinde bazı belli iyileştirmeler ve hataların giderilmesi üzerine çalışmalar yapılıyor.
Genel olarak Android 5.1 güncellemesi ile gelecek diğer yenilikler şunlar :
Pil yönetimi geliştirildi
Aniden uygulamanın yanıt vermemesi iyileştirildi
Kablosuz bağlantılardaki sorunlar giderildi
Sony xperia’da da belirttiğimiz gibi RAM yönetimi iyileştirildi
HD ses kaliteli aramalar gerçekleştirilecek
Wifi açık iken aşırı güç tüketimi düzeltildi.
Ve bunun gibi birçok iyileştirme, yenilik ve hata onarımları ile güncelleme gelecek.
İlk Android 5.1 güncellemesi nexus cihazlarda gözükmüştü. Ayrıca çift SIM kart desteği kullanılabilecek. Nexus cihazların çift SIM kart’lı modellerini göreceğiz gibi duruyor. Diğer bir yenilik isede Sessiz Mod özelliği aktifleştirilebilecek. Yakında Android 5.1.1 ile ilgili haberlerde gelecek gibi gözüküyor.

Yeni Sony Xperia Z4 Sızıntısı

Sony Xperia M4 Aqua Özellikleri Nasıl Olacak

2 thoughts on “Sony Xperia Z3 Android 5.1 Güncellemesi

 • 28 Temmuz 2015 at 22:24
  Permalink

  Sa bna 5.1 güncelleme geldi ama ekranda ev seklindeki aparata tıkladıgım zaman ekran kararma yapıyor yeniden baslatmadan acılmıyor bune smdi ne bicim güncelleme bu ya bi el atın

  Reply
 • 28 Temmuz 2015 at 21:24
  Permalink

  Sa bna 5.1 güncelleme geldi ama ekranda ev seklindeki aparata tıkladıgım zaman ekran kararma yapıyor yeniden baslatmadan acılmıyor bune smdi ne bicim güncelleme bu ya bi el atın

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir