Sony Xperia Z3 ve Z3 Compact Şimdi Avea’da

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Avea; Sony Xperia Z3‘ü 36 aya kadar taahhütle tarifeye ilave 45 TL‘ye, Xperia Z3 Compact‘ı da 24 aya kadar taahhütle tarifeye ilave 55 TL‘ye varan fiyatlarla müşterilerini bekliyor.

Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact, olabilen en fazla suya ve toza dayanıklılık seviyesi olan IP 65/68 sertifikaları ve en az iki gün süren pil ömrü ile Avea’nın seçenekleri bol akıllı telefon dünyasında kendine yer buldu.

avea1

Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact ile estetik ve aynı zamanda en iyi teknolojiyle donatılmış yapısıyla düşük ışıkta bile en iyi videoları çekme imkanına sahipsiniz. Sony‘nin yeni geliştirdiği SteadyShot Görüntü Sabitleme Teknolojisi bulunan Z3, en hareketli anları sarsıntısız çekmenizi sağlıyor. 5,2 inç Full HD ekranı ve siyah-beyaz-bakır rengi seçenekleriyle Xperia Z3 size göz kırpıyor.

facebook müşteri hizmetleri

 

z3-3
Sony Xperia Z3

 

Daha küçük ekran seven akıllı telefon kullanıcılarına da 4,6 inçlik ekranı ve siyah-beyaz renk seçenekleriyle Xperia Z3 Compact hitap ediyor.

 

z3-2
Sony Xperia Z3 Compact

 

Ayrıca Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül‘ün açıklamalarını da sizlerle paylaşmak istiyoruz: “Ayrıcalıklı teklif ve tarifelerimizle, akıllı telefon penetrasyon oranında 13 çeyrektir devam eden liderliğimizi, portföyümüze eklediğimiz en yeni akıllı cihazlarla daha da geliştirerek sürdürüyoruz. Özellikle, üstün özelliklere sahip akıllı cihazların satış adetlerinde, geçen yıla kıyasla yüzde 41’lik bir artış söz konusu. Kullanıcıların yüksek teknolojili ürünleri daha fazla tercih ettiğini görüyoruz. Bu kapsamda biz de, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı şekilde karşılamak için “En’lerin telefonu” olarak kullanıcıların beğenisine sunulan Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact’ı, 36 aya varan uygun taksit imkânları ile teknoloji meraklılarıyla buluşturuyoruz. Tüm kullanıcılara hitap eden uygun ödeme seçeneklerimizin yanı sıra, tüm ihtiyaçları karşılayan bolluk ve çeşitlilikle dolu tekliflerimizle, önümüzdeki dönemlerde de akıllı telefonda ilk adres olmayı sürdüreceğiz.”

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir