Sony Xperia Z4 Modeli 26 Mayısta Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Suya ve toza karşı dayanıklı sertifikası ile, dikkat çeken Sony, yeni cihazı Sony Xperia Z4 oldukça iddialı. Yeni akıllı telefon Sony Xperia Z4 Hindistan’da düzenlenecek etkinlik ile 26 Mayıs tarihinde tanıtacağı bekleniyor. Fakat bu lansman ile beraber hem Sony Xperia Z4 hemde Xperia Z4 Aqua modeli tanıtılması bekleniyor. Sony Xperia Z4 modelinin üst seviye cihazı olacak Xperia Z4 Aqua tıpkı diğer Xperia ailesi gibi su geçirmez olacak. Ayrıca Aqua modelde 128GB‘a kadar arttırılabilir MicroSD kart girişi olacak. Sony’nin uzmanlık alanı diyebileceğimiz kamera konusu ise Z2 ve Z3 modellerde 20.7 sunulmasının ardından yeni Z4 modellerde yeniden elden geçecek diyebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

Ayrıca Sony Xperia Z4 modelinde beklenen diğer özellikler ise şu şekilde, 1920 x 1080 piksel çözünürlüklü veya 2K bir ekran bekleniyor. Ayrıca alüminyum çerçeve olması ve 6.9 mm inceliğinde olması bekleniyor. Diğer yandan gövdesi cam şekilde gelecek ve arkasında 20.7 megapiksel bir optik bekleniyor. Cihazın ağırlığı ise 144 gram. Xperia Z4 modeli gücünü, bazı cihazlarda ısınma sorunu çıkartan 2 GHz hızında çalışan Snapdragon 810 çipsetinden alacak. Bu işlemci 3 GB RAM ile beraber gelecek. Ayrıca 32 GB dahili depolaması olması oldukça yeterli bir alan gibi gözüküyor. Diğer yandan LCD ekran ile gelecek olan cihazda, TRULUMINOS ve Live Colour LED teknolojileri ile beraber geleceği bekleniyor.

Sony’in son amiral gemisi bakalım beklenildiği ve sızıntılardaki gibi yüksek performans bir akıllı cihaz olarakmı gelecek. Piyasadaki rakipleri özellikle Samsung ve Apple’ında atılımları orta segment cihazlar ile devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir