Sony Xperia Z5 Bilgileri Sızdı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony daha Xperia Z4‘ü yeni tanıtmış olmasına rağmen Z serisinin gelecekteki muhtemel temsilcisi olan Xperia Z5 ‘e ait bilgiler sızmaya başladı bile. Mobil savaşındaki 4 astan biri olan Xperia Z, gelen bilgilere bakılırsa gelecekte de Z5 ile bu savaştan düşmeyecek gibi görünüyor.

Sessiz sedasız Japonya’da tanıtılan Xperia Z4 donanımından dolayı diğer markalarla yarışamayacak gibi olduğu için büyük ihtimalle Batı’da kullanıcıların beğenisine sunulmayacak, dolayısıyla Batı pazarını hedef almak için Sony Xperia Z5 ile daha güçlü bir şekilde karşımıza çıkacak ki zaten gelen bilgiler bu yönde olduklarını gösteriyor.

facebook müşteri hizmetleri

Sony Xperia Z4 Resmi Özellikleri ve Görüntüleri

İlk gelen bilgilere göre Snapdragon 820 işlemci ve 4GB RAM ile donatılacak. Full HD olmayacak olan Z4’ün aksine 2K ekran çözünürlüğü ile gelecek olan Xperia Z5 ayrıca USB-C girişi kullanacak.

Henüz kamera ile ilgili bilgiler gelmese de yine Sony’nin bu alanda oldukça titiz davranması bekleniyor. Xperia Z4‘te 20.7 Megapiksel arka ve 5.1 Megapiksel ön kamera olduğunu düşünürsek Sony’nin yeni amiral gemisinde daha iyi bir kamera ile karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz.

Sony Xperia Z5 hakkında gelen yeni bilgiler yine sitemizden aktarılacak, takipte kalın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir