Sony Xperia Z5 Compact Satışa Çıktı!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony Xperia Z5 Compact haberleri uzun süredir haberlerimizi meşgul etmekteydi. Z serilerinin çıkışının ardından hızla satış rakamlarını katlayan Sony, merakla beklenen yeni serilerini de satışa sunmaya başladı.

Sony Xperia Z5 Compact Avrupra’da Satışa Sunuldu!

Sony Xperia Z5 Compact özellikleri

Birçok Avrupa ülkesinde raflarda yerini alan Sony Xperia Z5 Compact, satın alan kullanıcılardan iltifatlar geliyor. Orta boy ekrana sahip akıllı telefonlar içerisinde en güçlü adaylardan olmayı başaran Z5, bu modelin de 5″ ekran altı kategorisinde oldukça iddialı.

İşte Bazı Avrupa Ülkelerinde Sony Xperia Z5 Compact Fiyatları

Öncelikle satışların geçtiğimiz haftalarda duyurulduğunu ve çok kısa zaman da ülkemizde de satışların başlayacağını duyurmak isteriz. Sony Xperia Z5 Compact bazı Avrupa ülkelerinde de oldukça güçlü rakamlarla satışa başladı.

facebook müşteri hizmetleri

Sony Xperia Z5 Compact İngiltere’de 450 Euro olarak satışa çıkarken, İspanya ve İtalya’da da bu fiyatlar 599 Euro olarak mağazalarda alıcılarını bekliyor.

Sony Xperia Z5 Compact Türkiye Satışları Ne Zaman Başlayacak?

Evet Avrupa ülkelerinde başlayan satışların çok kısa zaman da ülkemize geleceğini yukarıda da paylaşmıştık. Bu sürenin ise Ekim ayı içerinde yani bu ay içerisinde olması kuvvetle muhtemel. En kötü ihtimal ise bu satışlar ülkemizde Kasım ayı içerisinde başlayacaktır. Sony mağazaları için beklentinin arttığını ve yeni serilerin şimdiden merakla beklendiğini de söyleyebiliriz.

Sony Xperia Z5 Compact Türkiye Fiyatı

Sony Xperia Z5 Compact türkiyede ne zaman satışa sunulacak

 

Avrupa ülkelerinde Sony Xperia Z5 Compact raflarda 400 ve 500 Euro olarak yer aldığını yine haberimizde paylaşmıştık. Bunlardan yola çıkarak ülkemizde de Sony Xperia Z5 Compact akıllı telefonların bir hayli pahalı olması bekleniyor. Bu rakamların ise 2000 tl civarında olması bekleniyor.

Sony Xperia Z5 Resimleri İçin Tıklayınız.

Sony Xperia Z5 Videosu İçin Tıklayınız.

Sony Xperia Z5 Özellikleri İçin Tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir