Sony Xperia Z5 Dil Ayarları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony Xperia dil seçimi, Xperia dil ayarları, Sony dil seçimi, Sony Xperia Z5 Compact dil değiştirme, Sony Xperia Z5 Compact, Sony Xperia dil ve giriş 

Sony Xperia Z5 Compact Teknik Özellikleri

Sony’nin en akıllı Compact telefonu olarak ta bilinen Sony Xperia Z5 Compact ilgi çekici özelliklere sahip bir cihaz, cihazın en önemli özelliklerini sıralayacak olursak 23 MP kameraya sahip ve ek olarak ta +K video çekebiliyor. 4.6 İnç ekran boyutu, 1.5 Ghz Qualcomm işlemci hızı, suya ve toza dayanıklı kaplama özelliği de en önemli özelliklerinden bir tanesi. Bu özelliklere ek olarka parmak izi okuma teknolojisi de dikkat çeken özellikleri arasında yer almaktadır.

Sony Xperia Z5 Compact Dil Ayarları

Sony Xperia Z5 Compact üzerinden dil ayarlarınızı kontrol etmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

facebook müşteri hizmetleri

Cihazın menü tuşu üzerinden yada ekranı sağ üst köşeden aşağı doğru kaydırdıktan sonra Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz. sony xperia dil seçimiDaha sonra Dil ve giriş sekmesine dokunuyoruz. Yeni açılan ekran üzerinden Dil bölümüne giriş yapıyoruz ve seçmek istediğimiz dili bu ekran üzerinden seçiyoruz ve daha sonra ayarlarımızı kaydediyoruz. Telefonunuz İngilizce ise aşağıdaki adımları takip ediyoruz.

Settings >Languages and input >Languages şeklinde adımları takip ederek dil ayarlarımızı Türkçe olarak yapılandırabiliriz.

Sony Xperia Dil sorunu

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir