Sony Xperia Z5 Resimleri Netleşti

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony’in İFA 2015 etkinliği adı altında tanıtacağı modellerin görselleri netleşti diyebiliriz. Xperia Z5 olarak piyasaya girecek olan modeller üç farklı versiyona sahip olacak. İşte tanıtımına saatler kala görselleri netleşen Xperia Z5 modelleri. Sony’in tanıtım gününden önce yeni cihazları için üç farklı versiyon yapılacağı çeşitli sızıntılar tarafından belli olmuştu. Tanıtımına kısa bir süre kalan yeni modellerin İFA 2015’de görüşe çıkacak olan görseller net bir şekilde gözüktü.

xperia-z5-1

Yeni cihazlar, Premium, Compact ve Xperia Z5 olarak üç şekilde piyasaya giriş yapacak. Bunlar giriş seviyesi, orta seviye ve üst seviye özelliklere sahip modeller olarak ayrıştırılıyor. Sony’in Z4 modelindeki başarısızlığın ardından oldukça iddialı Z5 modelleri ile geri dönüş yapması Sony kullanıcılarını sevindirdi diyebiliriz. Tasarım açısından resimlerdede göreceğiniz üzere birbirlerine yakın bir duruşları bulunuyor. Neredeyse aynı tasarıma sahip diyebileceğimiz bu modellerdeki tasarım açısından tek fark ekran boyutlarının farklılık göstermesi diyebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

xperia-z5-2

Resimler ile beraber bazı özelliklerde netleşti. Örneğin, sızıntılardada bulunan 23 MP kamera bu görseller ile netleşerek cihazlarda 23 megapiksel ana kamera kullanılacağı belirlendi. Cihazın arka yüzeyinde NFC logosunuda görebilirsiniz. Diğer yandan Xperia Z5 modellerinin ortak yönleride bulunuyor. Bunlar şu şekilde ; her üç cihazdada parmak izi okuyucusu, ve Qualcomm mimarili Snapdragon 810 SoC modeli bulunuyor. Diğer yandan rakip modellerin aksine her üç cihazda 4GB RAM yerine 3GB RAM kullanılmış durumda.xperia-z5-3

Yeni Xperia serisindeki Premium olan versiyonunda 4K ekran çözünürlüğü bulunuyor. Z5’de ise 1080p Full HD bir ekran bulunurken Compact modelde ise 720P giriş seviyesi bir ekran bulunuyor. Ayrıca son olarak cihazların 2 gün şarj dayanıklılığına sahip olduklarınıda belirtelim. Bakalım İFA 2015 etkinliği ardından cihaz hakkında detaylaşan özellikler ne kademe yüksek olacak göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir