Sony Xperia Z6 Hakkında İlk Sızıntılar

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Mobil pazarın tartışmasız en köklü ve sağlam firmalarından biri olan Sony’in amiral gemisi yarışı son hız ile devam ediyor. Amiral gemilerini üretmeye devam eden firmalar yeni teknolojiler ve özellikleri cihazlarına ekleyerek rekabet seviyesini dahada arttırıyorlar. Bu firmalardan biri olan Sony, Xperia ailesi ile iyi bir çıkış yakalamış ve bu çıkışı yeni amiral gemileri çıkartarak devam ettirme amacında. 3 versiyonlu Xperia Z5 serisinin ardından yeni modeller için hazırlıklar devam etmekte.

facebook müşteri hizmetleri

Muhtemelen Mart ayında düzenlenecek Mobile World Congress 2016’da görücüye çıkacak telefon, bazı kaynaklara göre ise daha erken, Şubat ayında gelebilir. Şu an için telefonun kesin çıkış tarihini bilemiyoruz ancak, özellikleri konusunda ciddi söylentiler mevcut. Şimdi isterseniz bu söylentilerden biraz bahsedelim. Xperia Z6’da 5.5-inç, Gorilla Glass 4 korumalı 4K çözünürlükte ekran beklenmekte. Ayrıca telefonda çipset olarak karşımıza muhtemelen Qualcomm Snapdragon 820 çıkacak. Snapdragon 820’nin mobil cihaz piyasasında ne denli bir değişim yapacağını sizlere daha önceden yaptığımız haberlerle bildirmiştik. Sony’nin yeni telefonunda da bu çipsetin oluşu, satış konusunda zirveye oynayabileceği anlamına gelmekte.

Xperia Z6’da beklenen bir diğer önemli özellik ise, iPhone 6s ile mobil cihaz lügatına giren 3D Touch özelliği. Z6’nın basınca duyarlı bir ekranla gelmesi de yine pek çok kullanıcıyı cezbedebilir. Xperia Z6 modeli hakkında çıkacak olan yeni sızıntılar ve düşünceler ile beraber yeni haberlerimizi sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir