Sony Yeni Arayüz Konsepti Görüntülendi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Teknoloji devi olan Sony’nin Android için geliştirmiş olduğu arayüzün görüntüleri görüntülendi..

Bu hafta Sony android için geliştirmiş olduğu konsept arayüzü geliştirildiğini ve şimdilik sadece İsveç’te Xperia Z3 kullananlar için kısıtlı bir kullanıcı için test edilmiştir.Şirketin paylaştığı resimlerde yeni arayüzle ilgili kullanıcılardan daha fazla fikir sahibi olunabilmesini amaçlıyor böylece kullanıcılara göre arayüz geliştirileceğini görebiliyoruz.

Ortaya çıkan görüntüler android lollipop’a dayalı bir konsept olduğu düpe düz ortada böylece sony kendi bilinen temasından hariç klasikleşmeye ve kendini durmaksızın güncelleyen android’e bırakacağını belirtebiliriz.Yeni konsepti sade ve şık olmakla beraber kullanıcı kolaylığınıda sağlayacaktır.

facebook müşteri hizmetleri

Sony-Concept-for-Android-screen-shots

Sony kullanıcıları tarafından olumsuz karşılanabilecek belki de beğenilmeyecek olan bu arayüzün hali hazırda son dönemde çıkan her modelinin oldukça iyi performans göstermesinin yanında bu stok arayüz ile beraber çok daha iyi performans gösterecektir.

Bunun yanı sıra yine diğer firmalara göre güncelleme konusunda oldukça hızlı davranan Sony, bu arayüze geçmesiyle beraber Nexus cihazlarına güncelleme dağıtımından çok kısa bir süre sonra kendi telefon ve tabletlerine de hızlı bir şekilde güncelleme dağıtabilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir