Sony, Yeni iPhone Modelleri ile Dalga Geçti

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz gün duyurulan yeni iPhone modelleri ile ilgili, akıllı telefon dünyasında yer alan teknoloji devlerinden yavaş yavaş yorumlar gelmeye başladı. Sony ise iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinin pil ömrünü merak etti ve bu soruyu Siri’ye yönetti. Siri’nin vermiş olduğu cevap ise bir hayli şaşırtıcı.

Sony, geçtiğimiz hafta IFA 2015 etkinliğinde Xperia Z5 ailesinin tanıtımını gerçekleştirerek adeta Apple’a bir gönderme yaptı. Sony, özellikle sosyal medya platformlarından biri olan Twitter’da Apple’a resmen kafa tuttu ve @SonyXperia üzerinden Siri’ye yeni iPhone modellerinin pil ömrünü sordu. Yeni Xperia Z5 ailesi ile birlikte Sony, kullanıcılarına 2 gün pil ömrü sunuyor ve Apple’ın düşük pil kapasitesinin olduğunun altını çiziyor.

facebook müşteri hizmetleri

sony-iphone

Sony‘nin özellikle akıllı telefonların pil ömrü konusunda oldukça iddialı olduğunu ve bu iddialarında haklı olduğunu rahatlıkla doğrulayabiliriz. Cihaz içerisinde yer alan STAMINA isimli güç tasarruf modu ile birlikte kullanıcılarına 2-3 gün pil ömrü sunması, özellikle acil durumlarda gerçekten işe yarayabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir