Sony Yeni Modelinde Önde Flaş Kullanacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son zamanlardaki popüler durum selfie, telefon üreticilerini ön kamera konusunda değişikliğe sürüklüyor diyebiliriz. Bu noktada sony yeni çıkartacağı modeli için ön kısımda led flaş kullanacağı bekleniyor. Gün geçtikçe akıllı telefonların kabiliyetleri dahada artıyor diyebiliriz. Son dönemde insanların “sürekli” kendi fotoğraflarını çektiklerini görüyoruz. Bu yetmezmiş gibi son dönemde bir de “selfie çubuğu” hayatımıza girdi ki bunu kullanırken toplumun size bakışını umursamamanız gerekmekte.

facebook müşteri hizmetleri

Çinli firma Vivo, XShot modelinde ön kamera kısmında bir flaş kullanmıştı. Oppo ise yaptığı farklı tasarım ile N1 ve N3 modelleri için arka kamerayı ön için düşük ışık kalitelerinin artması için kullanmıştı. Diper yandan HTC‘nin bir modeli olan Desire Eye cihazında önde çift flaş ve 13 megapiksellik bir sensör kullanarak selfie konusunda büyük bir adım atmıştı diyebiliriz. Ön kamerada flaş kullanılmasında artış olurken Sony’de Xperia C3 modelinde kullanacak gibi duruyor. Bazı sızdırılan fotoğraflarda ise Sony Xperia C4 modelinde büyük ihtimalle, önde flaş kullanacak.

Sony Xperia A4 Özellikleri Belli Oldu

Yayınlanan fotoğrafa göre hoparlörlerin üstte ve aşağıda ince bir şerit şeklinde olduğunu gösteriyor. Bu cihazın özelliklerinde beklenen modeller ise şu şekilde, MediaTek’in 64 bit mimarisine ait MT6752 işlemcisi ve 5.5 inç Full HD 1080p bir ekran kullanılması bekleniyor. İşletim sistemi olarak Android 5.1 kullanılması bekleniyor bakalım sony selfie odaklı bu modelinde piyasada ne işler yapacak. Yakın zamanda diğer amiral gemisi firmaların, yeni cihazlarında ön kameralarında led flaş kullanması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir