Sony’den Android Marshmallow Videosu Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony, üst seviye Xperia modellerine sunulan Android 6.0 Marshmallow güncellemesi için yeni bir video yayınlandı. Videoda güncelleme sonrası gelen yeni özelliklere değiniliyor. Bugünlerde güncelleme desteğine hız veren Sony, Android 6.0 Marshmallow güncellemesini ilk olarak Xperia Z5 serisine, dün ise Xperia Z3+ ve Xperia Z4 Tablet modellerine sunmaya başladı. Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin içinde hem Google’ın geliştirdiği yeni özellikler hem de Sony’nin kendi iyileştirmeleri mevcut.

facebook müşteri hizmetleri

Bugün itibarıyla Youtube hesabından bir video yayınlayan Sony, bu yeniliklerin bazılarını Xperia modelleri üzerinde gösterdi. Videoda uygulama izinlerine erişim, kamera arayüzünde değişiklikler ve yeni paylaşma seçenekleri gibi özellikler gösteriliyor.

Tabii ki Android 6.0 Marshmallow’un yeni özellikleri sadece bu videoda gösterilenlerle sınırlı değil. Örneğin yeni Doze modu ve microSD kart ile dahili depolamanın tek bir birim gibi çalışmasını sağlayan özellik gibi pek çok önemli yenilikler bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir