Sony’den Yeni Walkman Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

CES 2015‘in başlaması ile birlikte ortaya çıkan ürünler arasında Sony‘nin efsanevi Walkman‘i de görüldü.

Sony‘nin düzenlediği etkinlik içerisinde tanıtılan ilk ürün, bir neslin efsane müzik cihazı olan Walkman oldu. Bir süredir çıkarılacağı söylentileri dolaşan cihazın çıkışı da kesinleşmiş oldu.

sony

facebook müşteri hizmetleri

Yeni nesil Walkman NW-ZX2, başarılı tasarımının yanı sıra, oldukça yüksek olan fiyatı ile de dikkat çekiyor. Cihazın 128 GB depolama alanına sahip olan versiyonu 1200 Dolar olarak belirlenmiş.

Walkman NW-ZX2 içerisinde S-Master HX işlemci bulunuyor. Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi ile gelecek olan üründe, Play Store aracılığı ile farklı uygulamalara erişmek mümkün. Yine de cihazın akıllı telefonlar ile yarışmak gibi bir çabası yok. Her şey daha iyi bir ses tecrübesi yaşayabilmeniz için hazırlanmış.

walkma

Cihazın 128 GB depolama alanının yetmemesi durumunda kullanabileceğiniz microSD kart desteği de bulunuyor. Ayrıca Wi-Fi, Bluettoth ve NFC bağlantı teknolojilerini de destekliyor.

Cihaz oldukça güzel görünmesine ve çok kaliteli bir ses tecrübesi sunmasına rağmen, sadece müzik üzerine yoğunlaşmış bir cihaza 1.200 Dolar verilip verilmeyeceğini ise ilerleyen günlerde göreceğiz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir