Sony’nin Emagon Projesine İlk Video Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony‘nin 20. yıl etkinliği kapsamında tanıtacağı Emagon projesi hala bir sır gibi saklı olmasına rağmen, hakkında ilk video ortaya çıktı.

Sony‘nin 6-7 Aralık tarihlerinde düzenlenecek olan Playstation Experience‘dan hemen önce açıklayacağını duyuran video İspanyol Playstation Blog sayfasında yayınlandı.

İspanyol Playstation Blog sayfasında yayınlanan video ile birlikte gelen gönderinin çevirisi şu şekilde:

facebook müşteri hizmetleri

Bildiğiniz gibi Playstation bu hafta 20 yaşına giriyor. Bu bizler için çok özel bir gün, çünkü ilk PSone’ı 1994 yılında çıkarttığımızda hiç bu kadar ileri gelebileceğimizi düşünmemiştik. Bu yüzden sizlere bir şeyler vermek istiyoruz. Fakat bunun ne olduğunu öğrenmek için beklemeniz gerekiyor. EMAGON ismiyle yayınladığımız videoyu izleyebilir ve 5 Aralık tarihini bekleyebilirsiniz. O gün, en iyi sakladığımız sırrımızı öğreneceksiniz.

EMAGON projesinin videosunu İspanyolca olarak izleyebilirsiniz. Videonun içerisindeki konuşmaların çevirisi ise şu şekilde:

“20 yıl. Bu çok uzun bir zaman. Etrafına bak ve sahip olduğun şeyleri gör. Sonsuz sayıda yeri yönettin, ele geçirdin ve özgür bıraktın. Ürettin ve yok ettin. Karanlığın karşısındaki ışık oldun. Ama bu defa işler farklı. Bu defa her şey gerçek. İlk defa yaptıklarının gerçek bedelleri olacak. Yardımına ihtiyaçları var. Onları duyabildiğini biliyorum. Bir şeyleri değiştirebilme fırsatı senin ellerinde.”

Gördüğünüz gibi bu defa çok farklı bir sürpriz bizi bekliyor gibi gözüküyor. EMAGON ismini tersten okuduğunuzda da “Oyun değil” anlamına gelen NO GAME olduğunu görüyoruz. Bakalım 5 Aralık’ta açıklanacak olan bu sürpriz ne olacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir