Sosyal Medya Nereye Gidiyor?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sosyal medya kullanımının büyük bir hızla artmaya devam ettiği son birkaç yıl içerisinde gerek sektörün hızlı gelişim süreci gerek insanların sosyal yaşamlarını da sosyal medya kanallarına aktarmaları ile birlikte güncel sosyal medya haberleri de büyük bir ilgi ile takip edilir oldu.

Sosyal medya kullanım oranları ile ilgili geçtiğimiz günlerde yapılan bir araştırmada normal bir ofis çalışanının bile ortalama 31 saniyede bir Facebook hesabını kontrol etme gereği duyduğu ortaya çıktı.

facebook müşteri hizmetleri

Bu kadar geniş bir kullanıcı kitlesine sahip sosyal medya platformlarının teknoloji ile birlikte ceplerimize kadar girmesi de gündemde olan sosyal medya haberlerinin takip oranını büyük oranda artırdı.

Durum böyle olunca sosyal medya haberlerine olan ilgi karşısında bu konuda paylaşımlar yapan onlarca site geçtiğimiz dönemde hızla türemeye, kısa sürede de birbirinleri taklit eden siteler durumuna gelmeye başardılar.

Yalnızca sosyal medya kanalları ile de sınırlı kalan sitelerin kısa sürede takipçi kitleleri büyük oranda etkilenmeye, farklı kanallara adapte olmaya başladılar.

Tam da bu noktada sizlere farklı bir konsept ile karşımıza çıkan ‘dan bahsetmek istiyorum. Yalnızca ismine bakarak bile site hakkında bilgi sahibi olmak mümkün olsa da gelin sosyal medyanın yerli ninjasına daha yakından bakalım.

Sosyal Ninja, internette önemli gördüğü ve bilmeniz gerektiğini düşündüğü haberleri sizin için toplayıp değerlendirir ve saniyeler içerisinde okuyabileceğiniz formata getirerek bilgilenme sürecinde harcadığınız vakti minimuma indirmeyi hedefler.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir