Spider-Man Sonunda Marvel Sinemalarında

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bir süredir dolaşan Spider-Man dedikoduları sonunda onaylandı.

Marvel’ın en sevilen kahramanlarından birisi olan Spider-Man’in film hakları Sony Pictures’ın elinde bulunduğundan, diğer Marvel karakterleri ile bir arada görmek mümkün olmuyordu. Bu sebeple gelen ortaklık haberi, Marvel evreninin hayranları tarafından oldukça olumlu tepkiler aldı.

Civil War Filminde Spider-Man’i Görmek Mümkün Olabilir

Sony Pictures yeni Spider-Man filmini 28 Temmuz 2017 tarihinde vizyona sokacak. Yapılan ortaklığın ardından Sony’nin yeni film için Marvel ile birlikte hareket edeceği duyuruldu. Sony hala karakterin kontrolünü elinde bulundursa da, Marvel Cinematic Universe filmlerinde Örümcek Adam ile karşılaşmak mümkün olacak.

Bu haber ile birlikte gözler 2016 yılında vizyona girecek Captain America: Civil War filmine çevirildi. İç savaşı konu alan hikaye içerisinde önemli bir role sahip olan Örümcek, bu filmde de gözükebilir.

facebook müşteri hizmetleri

spider-man-civil-war (1)

Başrol Oyuncusu Değiştirilebilir

Sony’nin resmi duyurusunun ardından çeşitli kaynaklardan birçok bilgi geldi. İsmi verilmeyen bir kaynağın haberine göre, şu an Spider-Man olarak rol alan Andrew Garfield’ın, ileriki filmlerde değiştirileceği söyleniyor. Buzzfeed’de yayınlanan habere göre, ismi verilmeyen fakat güvenilir bir kaynaktan gelen bilgiler, ileride çıkacak filmlerde yeni bir aktör ile anlaşılacağını söylüyor.

Marvel Filmleri İleri Tarihe Ertelendi

Marvel Cinematic Universe içerisinde gözükmeye başlayacak olan Örümcek için yer açmaya başlıyor. Marvel Studios tarafından yayınlanacak olan bazı filmlerin çıkışı biraz daha ileri alınmış durumda.

28 Temmuz 2017 tarihinde çıkması beklenen Thor: Ragnarok 3 Kasım 2017 tarihine ertelendi. Black Panther 6 Temmuz 2018, Captain Marvel 2 Kasım 2018 ve Inhumans 12 Temmuz 2019 tarihinde çıkış yapacak.

Şu ana kadar çıkış tarihi değiştirilen filmler bu kadar. Bu değişikliklerin Spider-Man’in gelişi için yapıldığı tahmin ediliyor.

Marvel Cinematic Universe içerisinde ortaya çıkacak olan Örümcek Adam’ı X-Men ve Avengers gibi filmlerde görmek için sabırsızlanıyoruz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir