Sporculara Özel Kulaklık Eamey Primo 3

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eamey adındaki şirket yeni nesil kulaklığı ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Primo 3 adındaki kulaklık, müzik dinlemenin dışında birçok özelliği ve fiyatındaki caziplik sebebiyle göz dolduruyor diyebiliriz. Eamey şirketi onu spor koçu olarak tanımlarken, kulaklığın ayrıca her adımı takip etmesini istiyor.

İçerisinde bulunan FM radyonun yanı sıra microSD kart girişi ile müzik yüklemekte mümkün. Bluetooth (2.1 veya 4.0) özelliği ile de bağlantı kablosuna gerek duymaksızın müzik dinlemenizin rahatlığını verdiği gibi spor yaparken de telefonla konuşabilmenize olanak sağlıyor. Bu özellikleri ile kulaklığı akıllı kulaklık olarak da adlandırabiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

primo 3-1

Primo 3 adındaki kulaklık, güçlü sensörleri sayesinde attığınız adımları sayarken harcadığınız kaloriyi de hesaplayabiliyor. Kulaklığın üzerinde yer alan tuşlar ile çalan şarkıyı ve ses ayarlarını rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca şirket, kulaklığın ses kalitesi hakkında oldukça iddialı. Fakat şirket ses kalitesi hakkında ne kadar iddialı olursa olsun bunun bir reklam için söylendiğini de belirtelim. Sonuçta $16 fiyatlı bir kulaklıktan ne kadar ses kalitesi beklenir tartışılır.

Kulaklık, şarj konusunda ise tam dolu şarj ile 24 saat boyunca performans sunabiliyor. Fiyatı ise yukarıda da bahsettiğimiz üzere $16 olacak. İlk olarak ABD pazarında yer alacak. Çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi bulunmayan cihaz piyasayı hareketlendireceğe benziyor.

Yazan: CEM ÇELİK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir