Sporcuların Hayali Sony SmartWatch 3

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Günümüzün ilgi odağı giyilebilir teknolojinin en çok yöneldiği kısımlardan birisi ise spor. Sony ise yeni yayımladığı SmartWatch 3‘ü ile kendisini hemcinslerinden ayrı bir yerde durmayı başarıyor. SmatWatch 3 GPS ve Blutetooth kulaklıklar ile müzik çalar özelliklerini taşıyor. Üstelik ses ile kontrol edilebiliyor yani hava durumunu sorabilir ve ya sms atmasını isteyebilirsiniz.

GPS özelliğini kullanmak içinde Google Play Store‘dan indirmek gerekiyor. Uygulama nereye gittiğinizi takip ediyor ve sonra yeniden buraları ziyaret edebiliyorsunuz. Ve ya ne kadar uzağa yürüdüğümüze bakabiliyorsunuz. Fakat bunları SmartWatch üzerinden değil uygulama üzerinden inceleyebiliyorsunuz.

Müzik dinlemek içinse yine Google Play Store aracığılıyla şarkıları indirip SmartWatch 3‘ün içine depolamanız gerekiyor.

facebook müşteri hizmetleri

Akıllı telefonunuza bir bildirim geldiğinde de, SmartWatch 3 bunu size gösteriyor.

Sony SmartWatch 3‘ün işletim sistemi bize hoş renkleri olan ve özelleştirilebilir arka planlar sunuyor fakat renklerde biraz değişiklik var. Beyaz sarımsı olarak gözükebiliyor. Uyku döngüsü ve kalp atışlarnı gösterme özellikleri gibi temel spor özelliklerini de barındırmıyor.

Fiyatı ise şu anda yurt dışında 250 dolar. Güzel özelliklere sahip cihazın ise sarı ve siyah olmak üzere iki rengi var ve mobil cihazınızı bırakıp koşuya çıkmak istiyorsanız gerçekten işinize yarayacaktır.

Tasarımı yuvarlak ve dikdörtgen yerine kare olarak tasarlanmış. Kayışları ise silikondan yapılma ve ürün su geçirmez özelliği taşımakta. 45g ağırlığı olan SmartWatch‘in 1.6 Transreflective ekranının ise 320×320 piksel ekran çözünürlüğü var. Performansına gelecek olursak 1.2 Ghz Quad ARM A7 ve 4GB eMMc, 512 MB RAM ile bileğinizde minik bir bilgisayar taşıyorsunuz. Cihazın iki renk seçeneğine rağmen farklı renklerde kayışları da ayrı olarak satılmakta.

Pili ise nıormal kullanımda iki gün dayanıyor.

SmartWatch 3 ise Android 4.3 ve üzeri cihazlar ile optimize edilmiştir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir